Reklama

Artykuły do tagu: ostrożność

05.02.2022 09:11
Oszuści nie próżnują
Tym razem na baczności muszą mieć się mieszkańcy Sulejowa. Niepokojące sygnały dotarły do Urzędu Miejskiego.
Uwaga, jest bardzo ślisko!
Dodatnia temperatura do południa i lekki mróz po południu sprawią, że drogi w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim będą wyjątkowo śliskie. Wzmożoną ostrożność trzeba jednak zachować już teraz.
Babciu, dziadku nie dajcie się oszukać!
Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, w czasie których doceniamy i dziękujemy im za ofiarowane serce, dobroć i miłość, nieustanny trud i poświęcenie. Składamy podziękowania za całe dobro, które wnoszą do życia naszych rodzin, za troskę, mądrość i siłę niezbędną do pokonywania codziennych trudności. - Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka zadbajmy o to, aby nasi bliscy nie padli ofiarą oszustów - apelują policjanci.
Zima wróciła. Trudne warunki do jazdy
Obfite opady śniegu utrudniają kierowcom poruszanie się po piotrkowskich drogach. Ponadto, ze względu na ujemną temperaturę, miejscami może być ślisko.
Trwa długi weekend. Policjanci apelują o ostrożność zwłaszcza, że dziś rozpoczyna się Euro 2012 i na drogach powiatu piotrkowskiego panuje wzmożony ruch - Będziemy zwracać szczególną uwagę nie tylko na kierowców ale także na pieszych i rowerzystów - mówi podinsp. Artur Szczegielniak, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Piotrkowie.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat