Artykuły do tagu: organizacje

Pieniądze z budżetu województwa dla organizacji z Piotrkowa i regionu
85 tysięcy złotych trafi do pięciu organizacji pozarządowych z Piotrkowa i regionu na realizacje projektów społeczno-kulturalnych. Urząd Marszałkowski postanowił wesprzeć m.in. stworzenie Muzeum Legionów w Piotrkowie. Wicemarszałek Ziemba podpisał także umowę dotyczące wsparcia gali sportów walki w Wolborzu.
Ile na Interakcje, ile na kapele podwórkowe? Prezydent Piotrkowa przyznał pieniądze organizacjom pozarządowym
Prezydent miasta podzielił pieniądze przeznaczone na wsparcie organizacji pozarządowych na zadania z zakresu kultury w 2019 roku.
Kabarety i kapele podwórkowe dostaną najwięcej
Prezydent miasta podzielił pieniądze przeznaczone na wsparcie dla organizacji pozarządowych w Piotrkowie. Największe sumy przeznaczone zostaną na organizację Trybunałów Kabaretowych (Festiwal Uśmiechu) oraz na Festiwal Kapel Podwórkowych. Kto jeszcze, na co i ile dostanie?
Jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej działającej na terenie powiatu piotrkowskiego i nie opracowałeś jeszcze planu na wakacje? Inspiracji możesz poszukać podczas III Forum Organizacji Pozarządowych pod hasłem „Organizacje pozarządowe na wakacjach”.
Forum "Piotrków Trybunalski - Miastem Wolontariatu"
Już we wtorek 4 grudnia od 10.00 do 14.00 tej odbędzie się Forum, na którym omówimy kwestie wolontariatu w Piotrkowie. Czy warto, czy możemy to zrobić? Jakie kroki poczynić, by Piotrków tętnił życiem wolontariuszy?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat