Artykuły do tagu: opinie

Co zmieniłbyś w Piotrkowie?
Zmieniłbyś coś w mieście? Masz pomysły, co należałoby zrobić? Weź udział w tworzeniu "Strategii rozwoju miasta do 2030 roku". Projekt dokumentu jest już gotowy, a teraz każdy może do niego zgłosić swoje propozycje, spostrzeżenia i uwagi.
Polacy nie chcą zakazu handlu w niedziele
Przybywa osób, które chciałyby powrotu niedziel handlowych. Mimo to nad handlowcami i ich klientami wciąż wisi groźba zaostrzenia obecnych przepisów - pisze "Rzeczpospolita" we wtorek.
Raport o stanie miasta za rok 2020 już dostępny
Gotowy jest "Raport o stanie miasta" za 2020 rok, który można już pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej. Wraz z jego publikacją urząd miasta uruchomił specjalny adres mailowy debata@piotrkow.pl, na który można wysyłać opinie, uwagi i pytania dotyczące dokumentu.
Jak w Piotrkowie (nie) radzą sobie ze śniegiem?
Zima zadomowiła się na dobre i taka aura będzie nam towarzyszyć co najmniej kilka, a nawet kilkanaście dni. Jak co roku chciałoby się zacytować klasyka, że „zima znowu zaskoczyła drogowców”. Mieszkańcy narzekają, że ulice są nie odśnieżone, a służby miejskie zapewniają, że pracują pełną parą. W nocy z niedzieli na poniedziałek zima mocno zaatakowała.
31.05.2017 06:21
Pierwsze takie rondo
Pierwsze oceny kierowców dotyczące zmodernizowanego ronda Sulejowskiego są pozytywne. Według większości dzwoniących i piszących do radiowego Magla ruch w tej części miasta jest/będzie ułatwiony. Jednak dla niektórych rondo stanowi pewnego rodzaju wyzwanie.
Kto jeszcze powinien strajkować?
Górnicy, lekarze, nauczyciele, rolnicy, energetycy. Strajkowali lub będą. A kto jeszcze powinien?
W
Żenada? Wstyd? Obciach? Może kiedyś, bo dziś disco polo słychać nie tylko na weselach czy w remizach strażackich, ale też w stacjach radiowych czy w... klubach studenckich. Kto w Piotrkowie słucha disco polo? Wielu, i już się nie wstydzą.
Zadania dla radnych i prezydenta
Mamy nowych radnych i starego-nowego prezydenta. Czym powinni się zająć w pierwszej kolejności?
Szukamy najlepszego dentysty
Jaki powinien być dentysta? Czy największe znaczenie ma dla nas jego zachowanie? A może jednak kompetencje? W radiowym „Maglu” w Strefie FM próbowano znaleźć stomatologiczny ideał. Tutaj też spróbujemy.
Jak trafić na dobrego mechanika samochodowego?
Jaki powinien być mechanik samochodowy? Czym musi się wyróżniać? Kogo warto polecić, a kogo należy unikać? Jak trafić na dobrego fachowca od samochodów - na takie pytania odpowiadali słuchacze radiowego „Magla” w Strefie FM. Odpowiedzcie i Wy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat