Artykuły do tagu: on-line

Przedstawiciele PiS i KO apelują o sesję Rady Miasta online
Radni Rady Miasta w Piotrkowie reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość chcą by sesje Rady odbywały się on-line i z możliwością dyskutowania nad każdym z punktów przewidzianych w porządku obrad. W tej sprawie apel do przewodniczącego Rady złożył radny PiS Łukasz Janik, a dzień później interpelację opublikowała radna KO Marlena Wężyk - Głowacka.
Badanie: co szósty Polak kupuje on-line
Pandemia sprawiła, że w sieci kupuje co szósty Polak - wynika z badania Santander Consumer Banku. Na wsi zakupy online robi 17 proc. mieszkańców, w średnich miastach, jak np. Kielce czy Radom odsetek ten wynosi 9 proc. - czytamy.
Sprawdź ofertę a potem kupuj on-line
Przesilenie wiosenne – zna i odczuwa je większość z nas. Poczucie fizycznego i psychicznego wyczerpania organizmu, które potrafi przerodzić się w chandrę czy chęć ucieczki od rzeczywistości. Paradoksalnie nawet w okresie największego osłabienia organizmu można upatrywać pozytywnych efektów – może przełom zimy i wiosny to najlepsza pora, by dokonać w swoim życiu istotnych zmian?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat