Advertisement

Artykuły do tagu: ogrodzenie

Ogrodzenie tymczasowe – na jaki moduł warto się zdecydować?
Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją posesję przed nieproszonymi gośćmi, to warto pomyśleć o ogrodzeniu tymczasowym. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł bez problemu oddzielić swoją działkę od sąsiadów i utrzymać porządek na prywatnym terenie. Warto jednak pamiętać, że ogrodzenie tymczasowe musi być solidne i trwałe, aby służyło Ci przez długi czas. Poniżej przedstawiamy kilka właściwości, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie odpowiedniego modułu.
Pijany wjechał w ogrodzenie i słup
Ponad 2,5 promila alkoholu we krwi miał 37-latek, który spowodował dwie kolizje, a potem uciekł. Kierowca najpierw wjechał w ogrodzenie, potem w słup ogłoszeniowy, a na końcu uciekł z miejsca zdarzenia.
Sposób na ogrodzenie działki
Płot to jeden z najważniejszych elementów zagospodarowania naszej nieruchomości. Wybierając ogrodzenie, musimy rozważyć wiele kwestii z nim związanych. Dotyczą one m.in. wyglądu, jakości oraz ceny. Czy zatem jest ogrodzenie, które łączy w sobie estetykę, wykonanie z dobrych materiałów oraz niskie koszty zakupu i montażu? Takie kryteria spełniają przęsła panelowe. Przyjrzyjmy im się z bliska!
Ogrodzenie OSP w Zaborowie
W Zaborowie w gminie Grabica wybudowano ogrodzenie placu przy budynku OSP. To miejsce zmieniło swoją oblicze dzięki dotacji w ramach projektu "Sołectwo na plus" oraz ogromnemu zaangażowaniu lokalnej społeczności.
Uderzył w ogrodzenie plebanii. Zginął na miejscu (AKTUALIZACJA)
Kolejny śmiertelny wypadek w gminie Wola Krzysztoporska. Znów zginął młody kierowca. Tym razem do zdarzenia doszło w Bogdanowie.
Mercedesem wjechał w ogrodzenie parku
Zniszczone przęsła ogrodzenia i połamane krzewy w Parku im. J. Poniatowskiego. Takich zniszczeń dokonał w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia nieznany kierowca mercedesa.
Piotrkowski cmentarz żydowski niszczeje
Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników sygnał, że mur okalający cmentarz żydowski w Piotrkowie Trybunalskim regularnie... znika. Najprawdopodobniej jest rozkradany. Postanowiliśmy zająć się tą sprawą, co okazało się nie lada wyzwaniem.
Nietrzeźwy 16-latek wjechał quadem w ogrodzenie
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego w miejscowości Maksymów.
Zniknęło ogrodzenie sprzed piotrkowskiego muzeum
Spokojnie. To nie kolejna kradzież metalowych przedmiotów na Starym Mieście. Metalowe przęsła z ogrodzenia Zamku Królewskiego w Piotrkowie zostały poddane renowacji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat