Artykuły do tagu: noworodek

Wyprawka dla niemowlaka — co kupić dla noworodka?
Wyprawkę przygotowujemy po to, by ułatwić sobie pielęgnację maluszka. Przygotowania do porodu i kompletowanie wyprawki to ważny element codzienności w czasie ciąży. Jak skompletować funkcjonalne i potrzebne rzeczy w dobrej kolejności? Staramy się podpowiedzieć w artykule — zapraszamy!
W 2023 pierwsza była Alicja
Alicja Ruzga jest pierwszym dzieckiem urodzonym w gminie Wolbórz w 2023 roku. Dumni rodzice Edyta i Rafał przyjęli gratulacje od burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.
Tygodniowy chłopiec w oknie życia
W poniedziałek, 31 października 2022 roku w domu sióstr urszulanek w Łodzi przy ul. Obywatelskiej 60, rozległ się dzwonek informujący o otwarciu Okna życia.
Noworodek w
W piątek o godz. 2:10 w piotrkowskim domu sióstr salezjanek rozległ się dzwonek informujący o otwarciu "Okna życia". Siostry znalazły w nim noworodka owiniętego w koc.
Jak leczyć trądzik u noworodka?
Trądzik kojarzy nam się głównie z okresem dojrzewania. Ale to niepełne skojarzenie, ponieważ jest on chorobą, która może się pojawić zarówno u noworodków, jak i u niemowląt. Trądzik niemowlęcy wbrew pozorom jest dość powszechną dolegliwością. Jak sobie z nią radzić i jakie kroki należy podjąć?
Znamy pierwszych narodzonych w 2021 roku mieszkańców regionu
Na świat przyszli już pierwsi nowi mieszkańcy Piotrkowa i regionu. Jako pierwszy w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka urodził się chłopiec z powiatu piotrkowskiego.
Pierwszy miesiąc życia spędziła w szpitalu. Teraz w końcu jest w domu
Klara , w piątek 1. maja po ponad miesięcznym pobycie w szpitalu, wyszła do domu. Dziewczynka urodziła się zdrowa mimo zarażonej koronawirusem mamy. Było to też pierwsze spotkanie Klary z rodzicami i bratem, odizolowanymi dotąd od siebie z uwagi na chorobę dorosłych. Z rodziną spotkał się marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber.
700. urodziny w PCMD w tym roku
W Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim świętowano narodziny 700. w tym roku dziecka. Jest nim chłopiec o imieniu Adrian.
Justynka pierwszą piotrkowianką w 2018 roku
Justynka Kudaj to pierwsza mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego urodzona w 2018 roku. Dziewczynka przyszła na świat 2 stycznia w Szpitalu Rejonowym przy ulicy Roosevelta, gdzie w czwartek odwiedził ją prezydent Krzysztof Chojniak.
Urodziła pijana – grozi jej 5 lat więzienia
Udało się przesłuchać 24-letnią matkę z Tomaszowa Mazowieckiego, która po pijanemu urodziła dziecko. Noworodek miał cztery i pół promila alkoholu we krwi.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat