Advertisement

Artykuły do tagu: nastolatki

„Challenge” który znajdzie finał przed sądem
Przed sądem rodzinnym i nieletnich w najbliższym czasie będą odpowiadały dwie niespełna 11-letnie dziewczęta, które próbowały ukraść kosmetyk ze sklepowej półki. Obie zostały ujęte przez pracownika ochrony. Ich tłumaczenia były dość zaskakujące.
Nastolatki kradły perfumy
Dwie 16-latki zostały złapane na kradzieży w jednej z drogerii w Radomsku. Policjanci przypominają, że młodzi ludzie nie są bezkarni. Sąd rodzinny zadecyduje teraz o ich dalszym losie.
Dwie nastolatki potrącone na pasach
Do wypadku drogowego z udziałem dwóch nastolatek doszło w piątkowy (10.12.2021) poranek w Sulejowie. Około 7.00 kierowca pojazdu dostawczego potącił tam 15 i 16-latkę, które przechodziły przez przejście dla pieszych.
Depresja u nastolatków. Jak im pomóc?
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na szkolenie dla rodziców „Depresja u nastolatków. Jak ich wspierać w stawaniu się szczęśliwym dorosłym?”. W czasie spotkania rodzice uzyskają informacje, jak wzmacniać poczucie własnej wartości u dzieci. Dowiedzą się, co należy zrobić, aby wspierać ich dobrostan psychiczny i emocjonalny. Otrzymają wskazówki i podpowiedzi, jak odczytywać sygnały alarmowe i jak mądrze reagować, gdy już dzieje się coś niepokojącego.
Piotrkowskie uczennice zadbały o swój rozwój zawodowy
16 ambitnych, inteligentnych i otwartych dziewcząt zaangażowało się do projektu "Zawodowe puzzle. Nastolatki decydują o sobie". Od kwietnia licealistki brały udział w szeregu warsztatów, spotkań z kobietami sukcesu z całej Polski, aby nabrać pewności siebie i spróbować odnaleźć swój pomysł na przyszłość.
Były pijane, zakłócały ciszę nocną
W czwartek (4 grudnia) o godzinie 4:50 na ulicy Stolarskiej w Tomaszowie młode dziewczyny zakłócały ciszę nocną. Nastolatki były pijane.
Nastolatki pobiły i okradły kobietę
Złapały pokrzywdzoną od tyłu za włosy, wykręciły ręce i zabrały jej torebkę, w której były dokumenty i pieniądze - sprawczyniami tego rozboju okazały się 14-sto i 15- latka. Nieletnie mieszkanki Tomaszowa w chwili zdarzenia były pijane. Każda z nich miała prawie promil alkoholu w organizmie.
Wczoraj po południu dyżurny piotrkowskiej komendy policji został powiadomiony o kradzieży w markecie znajdującym się przy ulicy Słowackiego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat