Advertisement

Artykuły do tagu: nastolatka

Policjant na urlopie w Albanii uratował nastolatkę
Piotrkowski policjant podczas wakacyjnego wypoczynku na nadmorskiej plaży w Albanii ruszył na ratunek 15-latce, która poślizgnęła się na molo, wpadła do wody i zaczęła tonąć. Pomimo silnego wiatru i wysokich fal wzorowo przeprowadził akcję ratunkową i wydostał dziewczynę na brzeg.
Najważniejsze meble w pokoju nastolatka. O czym pamiętać?
Każdy nastolatek ma oczekiwania dotyczące urządzenia swojego pokoju. Młody człowiek potrzebuje wyrażenia własnej indywidualności, dlatego pomieszczenie powinno być dostosowane do jego potrzeb. Należy jednak zwrócić uwagę na funkcjonalność wyposażenia. Jakie meble mają największe znaczenie? Jak zaaranżować wygodne wnętrze?
16-latka okradła sklep i wyskoczyła z I piętra
25 marca około godziny 10.00 dyżurny policji otrzymał informację o kradzieży dokonanej w jednym ze sklepów przy ulicy Św. Antoniego w Tomaszowie. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej do sklepu weszła młoda kobieta, która ukradła 6 elektronicznych papierosów, 15 sztuk liquidów oraz pieniądze w kwocie 35 złotych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat