Advertisement

Artykuły do tagu: narciarstwo

Policyjne patrole na Górze Kamieńsk
Policjanci pełnią służbę także na stoku narciarskim i jak co roku na Górze Kamieńsk będą reagowali na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania. Poza tym będą zwracać uwagę na niestosowanie się do obowiązujących obecnie przepisów epidemiologicznych.
Czy narciarze w naszym regionie często łamią przepisy?
Ponad 70 razy policjanci interweniowali w ubiegłym sezonie na stoku narciarskim na górze Kamieńsk. Udzielili 5 pouczeń i 67 razy zwrócili uwagę nieodpowiedzialnym narciarzom na nieprzestrzeganie zasad dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.
Popularne obozy narciarskie – 3 powody, dla których lubimy tę aktywność
Wiele osób z utęsknieniem czeka na rozpoczęcie się sezonu narciarskiego. Zarówno coraz lepsza infrastruktura, jak i dostępność akcesoriów sprawiają, że zimowe szaleństwo nie kojarzy się już z pewnego rodzaju elitarnością. Młodzież chętnie wyjeżdża na obozy narciarskie, a całe rodziny czy grupy znajomych starają się wygospodarować kilka dni w sezonie, by oddać się fantastycznej aktywności na śniegu. Zobacz, z czego wynika popularność jeżdżenia na nartach lub na desce.
Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat