Artykuły do tagu: narciarstwo

Policyjne patrole na Górze Kamieńsk
Policjanci pełnią służbę także na stoku narciarskim i jak co roku na Górze Kamieńsk będą reagowali na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania. Poza tym będą zwracać uwagę na niestosowanie się do obowiązujących obecnie przepisów epidemiologicznych.
Czy narciarze w naszym regionie często łamią przepisy?
Ponad 70 razy policjanci interweniowali w ubiegłym sezonie na stoku narciarskim na górze Kamieńsk. Udzielili 5 pouczeń i 67 razy zwrócili uwagę nieodpowiedzialnym narciarzom na nieprzestrzeganie zasad dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.
Popularne obozy narciarskie – 3 powody, dla których lubimy tę aktywność
Wiele osób z utęsknieniem czeka na rozpoczęcie się sezonu narciarskiego. Zarówno coraz lepsza infrastruktura, jak i dostępność akcesoriów sprawiają, że zimowe szaleństwo nie kojarzy się już z pewnego rodzaju elitarnością. Młodzież chętnie wyjeżdża na obozy narciarskie, a całe rodziny czy grupy znajomych starają się wygospodarować kilka dni w sezonie, by oddać się fantastycznej aktywności na śniegu. Zobacz, z czego wynika popularność jeżdżenia na nartach lub na desce.
Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat