Artykuły do tagu: mistrzostwaPolski

Najlepsi polscy łyżwiarze rywalizowali w Tomaszowie
W tomaszowskiej Arenie Lodowej trwają Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansach.
Medale dla młodych bokserów rozdane
Zakończyły się 26. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie, które w tym roku rozgrywane były w hali sportowej w Witowie-Kolonii (gmina Sulejów). Młodzi zawodnicy odebrali medale w 10 kategoriach wagowych.
Rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie
Aż 131 zawodników z 54 klubów z całej Polski zmierzy się na ringu w Szkole Podstawowej w Witowie-Kolonii (gmina Sulejów), a najlepsi z nich wywalczą tytuły Młodzieżowych Mistrzów Polski (od 19 do 23 lat). W poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie imprezy.
Sulejów: najlepsi młodzi siatkarze powalczą o mistrzostwo Polski
Finał Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej odbędzie się w najbliższy weekend w Sulejowie. Impreza podobnej rangi zostanie tam zorganizowana już po raz trzeci, wcześniej na boisku do siatkówki plażowej rywalizowali kadeci.
Zapaśniczki AKS powalczą o mistrzostwo Polski we własnej hali
Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach odbędą się w sobotę, 4 listopada w piotrkowskiej Hali Relax. Walki eliminacyjne rozpoczną się o godzinie 9.00, a finałowe o 15.30.
W Bogusławicach powrócili do tradycji
Pierwsze od 26 lat Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi zakończyły się w niedzielę w Bogusławicach, równocześnie odbywały się tam Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi.
Mistrzostwa Polski już w ten weekend w Piotrkowie
Najlepsi polscy kickbokserzy ponownie przyjadą do Piotrkowa. W hali sportowej przy ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12 odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule full-contact.
Mistrzostwa Polski znów w Piotrkowie
Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule full contact również odbędą się w Piotrkowie, tak jak przed rokiem zawodnicy będą rywalizować w Hali Sportowej przy ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12.
Piotrkowscy zapaśnicy nadal w czołówce
Zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas każdej ogólnopolskiej imprezy znajdują się w gronie faworytów, nie inaczej było podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Zapasach, które w weekend odbyły się w Zgierzu. Piotrkowianie wywalczyli tam cztery medale, mistrzowskie tytuły obronili Edgar Melkumov oraz Radosław Grzybicki.
Powrót elity po 11 latach
To bez wątpienia będzie jedna z największych w tym roku imprez sportowych w naszym regionie. 28 grudnia na Torze Łyżwiarskim „Pilica” w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczną się Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach i w Wieloboju, po raz ostatni podobna impreza odbyła się tam 11 lat temu. W niedzielę zorganizowano konferencję prasową podczas której poznaliśmy szczegółowy program imprezy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat