Artykuły do tagu: lokale wyborcze

Gdzie zagłosować w powiecie piotrkowskim? [LISTA LOKALI]
Do niedzielnych wyborów parlamentarnych coraz bliżej. Polacy wybiorą 15 października posłów i senatorów. Będzie można również wziąć udział w referendum. Jeśli nie sprawdzaliście jeszcze, gdzie znajduje się wasz lokal wyborczy, możecie zrobić to u nas. Tym razem podpowiadamy gdzie do urn wyborczych powinni się udać mieszkańcy powiatu piotrkowskiego.
Remont ul. Wojska Polskiego. Czy możliwy będzie dojazd do lokali wyborczych?
Wciąż trwają intensywne prace przy modernizowanym odcinku ul. Wojska Polskiego, m.in. w ostatnich dniach zamknięto skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego z Kostromską, gdzie powstanie rondo. Mieszkańcy zastanawiają się, czy w związku z przeprowadzanym remontem będzie możliwy dojazd do lokali wyborczych, które 15 października będą otwarte w tym miejscu.
Darmowe autobusy zawiozą na wybory
Gmina Gorzkowice przygotowała ciekawą propozycję dla swoich mieszkańców. W dniu wyborów parlamentarnych (15.10) będą kursowały darmowe autobusy, które dowiozą mieszkańców do lokali wyborczych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat