Artykuły do tagu: liczba

PRCH: czerwiec najlepszym miesiącem od początku roku wśród odwiedzających galerie handlowe
W czerwcu br. galerie handlowe odwiedziło o 5 proc. więcej osób niż w maju; to najlepszy wynik od początku roku; w porównaniu do analogicznego okresu w 2019 r. odwiedzalność była o 19 proc. niższa i o 12 proc. wyższa niż w czerwcu 2020 r. - poinformowała PAP Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH).
Prof. Jankowski: mniej zachorowań dopiero za ok. 2 tygodnie
Trzeba mieć nadzieję, że szczepienia będą przebiegały jeszcze sprawniej, a wkrótce zakażeń i zachorowań będzie nieco mniej, być może nawet za dwa tygodnie - powiedział PAP specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog prof. Piotr Jankowski z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
Ile osób zaszczepiło się przeciw Covid-19?
Szczepienie przeciw Covid-19 to zdaniem Ministerstwa Zdrowia największa szansa na pokonanie pandemii i powrót do normalności. Akcja masowego przyjmowania szczepionek zaczęła się 27 grudnia ub. roku. Ilu mieszkańców naszego województwa wzięło w niej udział?
Znowu dużo zakażeń w Łódzkiem, ale mniej niż w rekordową sobotę
W województwie łódzkim jest 906 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 49 osób wyzdrowiało, ale 3 kobiety niestety zmarły.
W powiecie piotrkowskim 3 nowe przypadki COVID-19, a 54 w Łódzkiem
W województwie łódzkim są 54 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 3 z nich dotyczą mieszkańców powiatu piotrkowskiego. W radomszczańskim i opoczyńskim chore są po 3 nowe osoby, a w bełchatowskim i tomaszowskim po 1.
08.08.2019 07:12
Ilu nas jest?
Według optymistycznych prognoz wszystkich osób o „polskiej tożsamości" jest nawet sześćdziesiąt milionów. To chce udowodnić nowa kampania społeczna, o której mówiono w radiowym Maglu. W tej samej audycji Strefy FM sprawdzano też, ilu mieszkańców liczy Piotrków Trybunalski.
Maleje liczba mieszkańców
W Piotrkowie Trybunalskim po raz kolejny zmalała liczba mieszkańców. Według danych na 31 grudnia 2013 roku mieszkają tu 76.182 osoby (w ciągu roku spadek o 704 osoby). Urodziło się 605 osób, zmarły 793; wymeldowało się z kolei 796, zameldowało w Piotrkowie 478.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat