Advertisement

Artykuły do tagu: latawce

Odlotowo zakończyli lato (DUŻO ZDJĘĆ)
Na lotnisku SKMRC w Turleju, pomiędzy Milejowem a Łazami Dużymi niebo pokryło się kolorowymi latawcami. Można było wziąć udział w zawodach latawcowych. Rywalizacja odbyła się w kategoriach młodzik, junior i senior. Zdobywcy I,II i III miejsca otrzymali specjalnie na tę okazję przygotowane nagrody.
W niedzielę Święto Latawca
Już w najbliższą niedzielę, 1 października od godziny 10.00 na piotrkowskim lotnisku odbędą się zawody latawcowe i piknik rodzinny – otwarta impreza plenerowa organizowana przez Stowarzyszenie HARC.
Święto latawca na lotnisku w Piotrkowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC zorganizowało w niedzielę drugą edycję Święta Latawca. Na piotrkowskim lotnisku pojawiło się ponad 300 osób pragnących obejrzeć niebo usłane kolorowymi latawcami. Do konkursu zgłosiło się w tym roku aż 106 latawców – to ponad dwa razy więcej niż w ubiegłorocznej edycji.
Święto latawca na piotrkowskim lotnisku
Ruszyły zapisy do kolejnej, drugiej już edycji zawodów „Święto Latawca 2015” organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC. Impreza odbędzie się 4 października na piotrkowskim lotnisku.
Święto Latawca na piotrkowskim lotnisku
W niedzielę (5 października) na piotrkowskim lotnisku odbyło się Święto Latawca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat