Artykuły do tagu: kopalnia

Motorami wjadą na teren kopalni
Już dziś (6 września) teren Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie stanie się areną zaciętej offroadowej rywalizacji. Śmiałkowie na motorach “rozjadą” kopalnię.
Na motorach po terenie kopalni
Już za cztery tygodnie teren Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie stanie się areną zaciętej offroadowej rywalizacji. Śmiałkowie na motorach "rozjadą" kopalnię.
Nie zgadzają się na Program Dobrowolnych Odejść
Związkowcy z bełchatowskiej kopalni nie zgadzają się na Program Dobrowolnych Odejść.
Wydobyto już miliard ton
W bełchatowskiej odkrywce wydobyto już miliard ton węgla. Według obliczeń specjalistów taki wynik osiągnięto w sobotę 14 grudnia o godz. 14.23. Dokonała tego koparka K-41 w Polu Szczerców na poziomie +78m.
Focus Mall: „Kopalnia Bełchatów w Obiektywie”
Z okazji górniczego święta galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza od 27 listopada do 5 grudnia 2013 roku na niezwykłą wystawę „Kopalnia Bełchatów w Obiektywie”.
W Sejmie nagłośnili sprawę wapienników
Mieszkańcy gminy Sulejów po raz kolejny dali przykład jak buduje się społeczeństwo obywatelskie. Bartosz Borkowski, Mariusz Kaczmarek i Wojciech Ostrowski wzięli udział w konferencji prasowej - STOP układom - STOP odpadom.
Poseł Tadeusz Woźniak gościł w Sulejowie
Polityk Solidarnej Polski przybył do naszego miasta na zaproszenie ruchu społecznego Młody Sulejów dla Pokoleń. Głównym tematem roboczego spotkania była sprawa niebezpiecznych odpadów
Pracownicy kopalni Bełchatów weszli w spór zbiorowy ze swoim pracodawcą. Związkowcy informują, że w spór weszli, ponieważ nie realizowane jest porozumienie z początku grudnia, które wskazywało zasady wynagrodzeń pracowników kopalni na kolejne lata.
Zobacz KWB Bełchatów na zdjęciach 3D
Region piotrkowski, choć daleki od wielkich złóż węgla kamiennego, od dawna związany był z górnictwem. Nie tylko przez istniejącą tu Fabrykę Maszyn Górniczych, ale także przez sąsiedztwo największej w Europie odkrywkowej kopalni węgla brunatnego KWB „Bełchatów”. W związku ze zbliżającym się świętem górników Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza na niezwykłą wystawę fotograficzną „KWB Bełchatów w 3D” prezentującą trójwymiarowe zdjęcia krajobrazów związanych z przemysłem wydobywczym i energetycznym okolic Bełchatowa.
Znaleziono ciało zaginionego mężczyzny
Znaleziono ciało mężczyzny, który uległ wypadkowi przy pracy w kopalni Biała Góra koło Tomaszowa Mazowieckiego. Poszukiwania trwały dziewięć dni.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat