Reklama

Artykuły do tagu: kolonie

Letni obóz piotrkowskich harcerzy
Dwadzieścia cztery dni w lesie to dobry pomysł na wakacje? Dla piotrkowskich harcerzy z Harcerskiego Związku Drużyn 54-tych z pewnością tak. Podczas obozu i kolonii w Kostkowicach mogli miło spędzić czas, ale też zdobyć wiele cennych doświadczeń.
Latarnia morska na placu Kościuszki
Latarnia morska w centrum Piotrkowa? Kto i po co ją wybudował? Czy piotrkowianie naprawdę wierzyli, że mogą posiadać zamorskie terytoria?
Kolejni koloniści skorzystali z wakacyjnej oferty piotrkowskiego muzeum skierowanej do uczestników zorganizowanego wypoczynku letniego. Placówkę odwiedziły grupy z Ręczna, a także uczestnicy półkolonii zorganizowanych przez świetlice środowiskowe Bartek, Bajka i Puchatek.
Inspektorzy piotrkowskiego sanepidu kontrolują ośrodki kolonijne i obozowe działające na terenie byłego województwa piotrkowskiego. Na szczęście na naszym terenie nie ma takich przypadków jak ten z miejscowości Zgon, gdzie ośrodek kolonijny był w ruinie.
Ośrodek Sportowo-Szkoleniowy LZS w Ręcznie informuje, że w od 29 lipca do 7 sierpnia br. tj. przez 10 dni organizuje półkolonie dla dzieci rolników w wieku od 7 lat do 16 lat z gminy Ręczno.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat