Artykuły do tagu: klimatyzacja

Dom Ludowy w G±skach z klimatyzacj±
Koło Gospodyń Wiejskich w G±skach, współdziałaj±c z Lokaln± Grup± Działania „BUD-UJ RAZEM”, zrealizowało projekt, dzięki któremu w Domu Ludowym udało się zainstalować klimatyzację. Teraz organizowane tam spotkania i zajęcia będ± się odbywać w bardziej komfortowych warunkach.
Jak dbać o klimatyzację w domu lub firmie
Klimatyzator domowy lub biurowy to urz±dzenie, którego podstawowym zadaniem jest chłodzenie powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Korzystanie z niego wpływa na poprawę komfortu w okresie letnim, gdy temperatura powietrza jest wysoka. Ze względu na wzrost popularno¶ci klimatyzacji domowych i biurowych, warto dowiedzieć się jak dbać o sprzęt, by pracował wydajnie i niezawodnie przez długi czas.
Klimatyzator NIE TYLKO na lato – jaki wybrać?
Klimatyzator przeno¶ny pomaga w stworzeniu komfortowych warunków w mieszkaniu w upalne dni, ale nie tylko. Nowoczesne modele mog± być urz±dzeniami całorocznymi.
02.06.2016 14:12
Dbajmy o klimatyzację!
Na dworze skwar nie do zniesienia, a Ty podróżujesz autem? Nie ma lepszego rozwi±zania niż klimatyzacja! W dzisiejszych czasach to standard, którego braku większo¶ć kierowców nie potrafi sobie wyobrazić. Nie wszyscy jednak wiedz± jak korzystać z klimatyzacji, tak by przynosiła ulgę w upalne dni, ale przy tym nie szkodziła zdrowiu.
W Piotrkowie zabrakło wentylatorów?
W sklepach w całej Polsce coraz trudniej o kupno klimatyzatorów czy wiatraków. Nie inaczej jest w Piotrkowie. Przedstawiciele sklepów mówi±, że dostępne egzemplarze rozchodz± się w ci±gu kilku chwil, urz±dzeń po prostu brakuje.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat