Advertisement

Artykuły do tagu: kawa

Wspólne kolędowanie w OEA MOK [ZDJĘCIA]
Artystycznie i z kolędą w roli głównej - tak upłynął niedzielny wieczór w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Było to kolejne spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora.
Były radny z Krzyżem Kawalerskim
W sali Stulecia Niepodległości Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia najwyższych orderów i odznaczeń państwowych osobom szczególnie zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu. Krzyż Kawalerski Odrodzenia Polski za zaangażowanie w odzyskanie wolności i suwerenności oraz kształtowanie postaw patriotycznych, z rąk wojewody łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego, otrzymał Zbigniew Staśkiewicz, były radny Rady Gminy Aleksandrów.
Zbiórka kawy dla bezdomnych
Z okazji Światowego Dnia Kawy piotrkowscy wolontariusze organizują zbiórkę kawy. Trafi ona do schroniska dla bezdomnych, gdzie "mała czarna" jest produktem luksusowym.
Ona kradła alkohol i kawę, on perfumy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które dopuściły się kradzieży w sklepach na terenie Piotrkowa. 48-latka oraz 18-latek usłyszeli już zarzuty. Obojgu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Kawa przed zakupami sprzyja wydawaniu pieniędzy
Kofeina spożyta przed pójściem na zakupy sprawia, że kupujemy więcej niektórych produktów i wydajemy więcej pieniędzy – dowodzą naukowcy na łamach pisma „Journal of Marketing”.
Który ekspres do kawy wybrać?
Ekspres do kawy daje wyjątkowo aromatyczny smak kawy. Coraz więcej osób docenia spotkania przy kawie oraz moment przerwy w pracy. Słoneczny poranek z kubkiem gorącego napoju? Oczywiście! Jaki zatem wybierzesz ekspres do kawy? Obecnie na rynku dostępny jest automatyczny, ciśnieniowy, przelewowy, kolbowy oraz na kapsułki. W zależności od indywidualnych preferencji każdego użytkownika można dobrać urządzenie wedle umiejscowienia, budżetu oraz sposobu obsługi i parzenia kawy. Chwila dla Ciebie to właśnie filiżanka ulubionej kawy? Przede wszystkim postaw na porządny sprzęt. Wybierz odpowiedni dla siebie!
Tomaszowska Kawaleria Powietrzna zaprasza w swoje szeregi
Pasjonujesz się wojskiem i chcesz służyć ojczyźnie? Zostań żołnierzem 25 Brygady Kawalerii Powietrznej - zachęcają wojskowi. Kwalifikację zaplanowano na 31 marca.
Radny Janik: Wprowadza pan mieszkańców w błąd!
Czy miasto może dopłacić do śmieci, aby obniżyć cenę odbioru odpadów? Dyskusja się nie kończy. W poniedziałek do zarzutów prezydenta odniósł się Łukasz Janik. - Wytłumaczę panu zapisy ustawy śmieciowej, ponieważ wprowadza pan mieszkańców w błąd - mówił.
Ranking najlepszych kaw ziarnisty [2021]
Jeśli posiadasz ekspres do kawy to z całą pewnością w pewnym momencie zacząłeś się zastanawiać nad tym jaką kawę wybrać do tego ekspresu. W odpowiedzi na to pytanie postanowiliśmy przygotować ten artykuł w którym zaproponujemy 5 najczęściej wybieranych przez Klientów kaw ziarnistych. Ranking ten został przygotowany wspólnie z właścicielami sklepu CzasKawy.pl - w oparciu o najchętniej wybierane przez ich Klientów produkty.
Niefiltrowana kawa szkodzi sercu
Nasiona kawy zawierają kafestol - substancję, która znacznie podnosi poziom cholesterolu we krwi - ostrzegają naukowcy. Kafestol jest obecny głównie w nieprzefiltrowanej kawie parzonej np. po turecku, ale i w espresso. W kawie filtrowanej oraz instant kafestolu nie ma prawie wcale.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat