Reklama

Artykuły do tagu: kasy

Od 28 maja do 5 czerwca przywrócona działalność m.in. kasyn i parków rozrywki
Od 28 maja do 5 czerwca przywrócona ma być działalność m.in. kasyn - wynika z opublikowanego w czwartek wieczorem rozporządzenia Rady Ministrów. Dopuszczalne będzie też prowadzenie wesołych miasteczek i parków rozrywki. Będą obowiązywały limity osób.
Dlaczego kasy w TBS-ie są nieczynne?
Od końca marca nieczynne są kasy oraz Biuro Obsługi Klienta w siedzibie piotrkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. O powody ich zamknięcie pytają nasi czytelnicy oraz słuchacze radia Strefa FM. Jak udało się nam ustalić, powodem jest koronawirus i zakażenia wśród pracowników. Taki stan rzeczy potrwa co najmniej do weekendu majowego, ale jak podkreślają pracownicy spółki wszystkie sprawy da się załatwić zdalnie oraz za pośrednictwem banku lub Poczty Polskiej.
Mokasyny damskie – rodzaje i najważniejsze różnice
Mokasyny damskie to jedne z najchętniej wybieranych przez kobiety butów. Świetnie pasują do klasycznej garderoby pełnej ubrań w stonowanym stylu. Mokasyny możesz kupić w wielu wydaniach – prezentujemy te najciekawsze.
Kasa fiskalna pilnie potrzebna
Już od 1 maja lekarze, prawnicy i inni przedstawiciele wolnych zawodów będą mieli obowiązek ewidencjonowania wszystkich przychodów. Według przepisów nie wszyscy jednak muszą to zrobić koniecznie teraz. Chcąc jednak czuć się bezpiecznie, powinniśmy kasę zakupić, bo ten obowiązek prędzej czy później może nas spotkać. Jak na zmianę przepisów zareagowali piotrkowianie? Czy już zakupili odpowiednie urządzenia?
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat