Advertisement

Artykuły do tagu: impreza

W najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Żwirki w Piotrkowie odbędzie się piłkarskie spotkanie charytatywne pomiędzy reprezentacją Piotrkowa złożoną z samorządowców oraz przyjaciół Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej a drużyną księży.
Piotrkowska straż pożarna ma 130 lat
Swego czasu ich znakiem rozpoznawczym były sumiaste wąsy i błyszczące hełmy. Przez lata jako jedyni mogli nosić mundury z polskimi emblematami. Za szerzenie polskości władze zaborcze zabraniały im jednak defilować w rytmie tradycyjnych marszy...
15 maja rozpocznie się w Piotrkowie „WIOSNA ŻAKÓW 2008” organizowana przez Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy Jana Kochanowskiego filia w Piotrkowie Trybunalskim. Głównym patronem medialnym jest Radio Strefa FM.

Termin imprezy: 15-16 maja 2008r.
10 maja obchody Dnia Strażaka w Piotrkowie
Piotrkowska straż pożarna w tym roku skończyła 130 lat. W sobotę odbędą się w Piotrkowie uroczystości w związku z Wojewódzkimi Obchodami Dnia Strażaka. Będzie można zobaczyć wiele pokazów, podczas których strażacy zademonstrują swoje umiejętności.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat