Advertisement

Artykuły do tagu: Jaracz

Wojewódzkie Jaracza Wędrówki
Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza na Wojewódzkie Jaracza Wędrówki, czyli teatralny program pilotażowy, który dedykowany jest mieszkańcom województwa łódzkiego, którzy od listopada będą mogli oglądać wybrane przedstawienia z repertuaru Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi w regionalnych ośrodkach kultury na
miejscu, bez potrzeby przyjeżdżania do stolicy województwa.
Co dalej ze Sceną Jaracza w Piotrkowie?
Ponad 100 spektakli w ciągu 9 lat. Od 2009 roku piotrkowianie, którzy kochają teatr, mogą korzystać z dobrodziejstw obecności Sceny Jaracza w mieście. W 2018 roku kończy się umowa zawarta między piotrkowskim MOK-iem a łódzkim teatrem.
Kolejny świetny spektakl na scenie MOK-u
Spektakl „Pamięć wody” w wykonaniu łódzkiego Teatru im. Jaracza okazał się prawdziwą ucztą dla koneserów sztuki. Z pozoru banalna historia o rodzinnym spotkaniu sióstr w przededniu pogrzebu ich matki okazała się tragikomiczną opowieścią o zwalczaniu własnych demonów, o poczuciu samotności i nieumiejętności radzenia sobie z problemami. Dobry scenariusz i jeszcze lepsza gra aktorska.
Po raz drugi będzie można zobaczyć w Piotrkowie operetkę. Pierwszy koncert cieszył się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, że zaskoczył nawet samych organizatorów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat