Artykuły do tagu: harmonogram

Radni nowej kadencji spotkają się po raz pierwszy
Zgodnie z Postanowieniem Nr 384/2024 Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 19 kwietnia 2024 roku w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego kadencji przypadającej na lata 2024-2029 w dniu 6 maja 2024 roku o godzinie 10:00 odbędzie się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miasta.
Są nowe harmonogramy odbioru odpadów. Sprawdź, kiedy będą zabierać śmieci
Dla mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska przygotowano już nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych. Będą one obowiązywać przez cały 2024 rok.
W Piotrkowie powraca budżet obywatelski
24 kwietnia rusza 9. edycja "Budżetu Obywatelskiego". Do dyspozycji piotrkowian będzie prawie 3 mln zł.
Wola Krzysztoporska: nowe harmonogramy wywozu śmieci
W gminie Wola Krzysztoporska od stycznia obowiązują nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.
Od wtorku na szczepienie mogą zapisywać się już pełnoletnie osoby, które wyraziły chęć zaszczepienia
Na szczepienie przeciw COVID-19 od wtorku mogą zapisywać się wszystkie pełnoletnie osoby, pod warunkiem, że zgłosiły w I kwartale taką wolę, wypełniając formularz. Osoby, które tego nie zrobiły, dołączają do rejestracji zgodnie z harmonogramem. We wtorek przyszła kolej roczników 1988-1989.
Nowy harmonogram odbioru odpadów w gminie Sulejów
Firma Eneris, odbierająca odpady od mieszkańców gminy Sulejów, ogłosiła nowy harmonogram. Terminarz będzie obowiązywał od początku 2021 roku. Gmina została w nim podzielona na 15 rejonów. Podział jest inny niż w ubiegłym roku.
Gmina Wola Krzysztoporska: Harmonogram odbioru pojemników BIO
Sam kompostujesz odpady BIO? Sprawdź, kiedy odbierane będą pojemniki! Urząd Gminy Wola Krzysztoporska informuje, że pojemniki na odpady BIO, na które zgłoszono deklaracje w związku z kompostowaniem, będą odbierane zgodnie z poniższym harmonogramem.
Rusza Budżet Obywatelski 2018
Piotrkowianie od 10 lipca do połowy sierpnia będą mogli zgłaszać propozycje projektów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat