Artykuły do tagu: fotografie

Wystawa PAP: unikalne przedwojenne fotografie Pałacu Saskiego
Unikatowe i niepublikowane wcześniej przedwojenne zdjęcia Pałacu Saskiego zaprezentowała Polska Agencja Prasowa na wystawie zorganizowanej z okazji uchwalenia przez parlament ustawy o odbudowie tej historycznej warszawskiej budowli. Mecenasem wystawy jest Grupa PZU.
07.12.2018 07:46
The best of 2018
Zapraszamy na wystawę „Wydarzenia CiKD 2018”, przedstawiającą najciekawsze fotografie z wydarzeń organizowanych w Centrum idei „Ku Demokracji” w 2018 roku.
Jedyna taka sesja zdjęciowa w Polsce
Najlepsi piloci akrobaci w Polsce przylecieli na lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim. To tutaj odbyła się jedyna taka sesja zdjęciowa w kraju. Fotograficzny plener realizowany był z samolotu Skyvan.
Niesamowity pokaz na piotrkowskim niebie
W piątek, 12 maja (o 12:00 i 17:00) odbędzie się na lotnisku w Piotrkowie niecodzienny pokaz lotniczej akrobacji. Będzie to organizowany w Polsce po raz pierwszy fotograficzny plener sesyjny w ATZ EPPT realizowany z samolotu Skyvan.
Piękno powiatu w obiektywie - rusza konkurs fotograficzny
Nieważne czy telefonem czy aparatem, zrobione przypadkowo bądź po dłuższej obserwacji. Liczy się, aby spełniły podstawowy warunek: ukazywały najpiękniejsze zakątki naszego powiatu - a tych jest przecież sporo. Rusza kolejna odsłona konkursu fotograficznego pt. „Ziemia Piotrkowska – Moja mała ojczyzna w obiektywie".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat