Artykuły do tagu: fotograficzne

Powstaje Fotograficzne Archiwum Miasta
Jeszcze tylko do 15 stycznia można przesyłać zdjęcia w ramach trzeciego etapu projektu Fotograficzne Archiwum Miasta. Inicjatywa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zakłada stworzenie jak najobszerniejszej i kompleksowej dokumentacji zdjęciowej całego miasta, która będzie dostępna w internecie. Aktualnie na Fotograficzne Archiwum Miasta składa się około 600 zdjęć, ale do sfotografowania zostało jeszcze bardzo dużo obiektów.
Kończy się II etap konkursu Fotograficzne Archiwum Piotrkowa
Jeszcze do 15 stycznia można wysyłać zdjęcia, aby wzi±ć udział w II etapie konkursu "Fotograficzne Archiwum Piotrkowa Trybunalskiego". Tym razem uczestnicy musz± uj±ć południowo-wschodni± czę¶ci miasta.
W Piotrkowie powstanie Archiwum Fotograficzne
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego chce utworzyć szczegółow± dokumentację fotograficzn± miasta. Każdy element przestrzeni jak np. ulica, dom, czy też ogrodzenie, można sfotografować i przesłać do organizatorów. Projekt stworzenia archiwum podzielony został na 5 etapów, z których każdy dotyczy innej czę¶ci miasta. Na koniec, a dokładnie na 2022 rok, zaplanowano podsumowanie projektu i utworzenie albumu z fotografiami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat