Artykuły do tagu: dziewczynka

Zaginiona 7-latka odnaleziona przez policjanta po służbie
Uwagę policjanta będącego po służbie zwróciła 7-letnia dziewczynka, która na jednej z ulic biegała pomiędzy pojazdami. Funkcjonariusz zaopiekował się dzieckiem do czasu ustalenia rodziców. Dziecko bezpiecznie trafiło pod opiekę.
Potrzebna pomoc dla Sandry
Ośmioletnia Sandra i jej niepełnosprawna mama z Piotrkowa potrzebują pomocy. U dziewczynki zdiagnozowano niepełnosprawność intelektualną. Sandra potrzebuje specjalistycznego leczenia, na które jej mamy nie stać.
W 2023 pierwsza była Alicja
Alicja Ruzga jest pierwszym dzieckiem urodzonym w gminie Wolbórz w 2023 roku. Dumni rodzice Edyta i Rafał przyjęli gratulacje od burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.
9-letnia rowerzystka potrącona na przejściu
Na ul. Piotrkowskiej w Opocznie doszło do potrącenia dziecka 9- latki, która rowerem przejeżdżała przez przejście dla pieszych. Na szczęście dziewczynka nie odniosła poważnych obrażeń ciała.
13-miesięczna piotrkowianka połknęła środek do udrażniania rur
Do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi trafiła 13 - miesięczna dziewczyna, która połknęła środek do udrażniania rur. U dziecka doszło do poparzenia języka i przełyku. Do zdarzenia doszło 13 grudnia w Piotrkowie.
11-latka wezwała pomoc do rannej mamy
Coraz więcej dzieci wie jak zachować się w sytuacjach kryzysowych. Przykładem jest 11-letnia Alicja z Sulejowa, która zadzwoniła pod numer 112 po pomoc dla rannej w wypadku mamy.
Region: Potrącona trzynastolatka w szpitalu
Policjanci z Bełchatowa badają okoliczności potrącenia 13-letniej bełchatowianki. Do wypadku doszło około 14.30 na ulicy 1 Maja w Bełchatowie.
Dziecko trafiło do szpitala w Łodzi.
16-letnia tomaszowianka zmarła na świńską grypę
Zmarła 16-latka z Tomaszowa, która została zarażona świńską grypą.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat