Artykuły do tagu: dywan

Dywanowe trendy, czyli kolorystyka najmodniejszych nowoczesnych dywanów
Nowoczesne dywany to już znacznie więcej niż tylko szarości i beże. Oczywiście te dwa uniwersalne kolory nadal pozostają w trendach, ale dołączyły do nich również inne, znacznie intensywniejsze barwy. Kolorystykę dywanu zwykle dopasowuje się do stylistyki wnętrza, ale warto również wziąć pod uwagę to, jak poszczególne kolory wpływają na nasze samopoczucie i energię. Na jakie kolory dywanów nowoczesnych warto zwrócić uwagę?
Kwietny dywan w Wolborzu [ZDJĘCIA]
W Wolborzu powstał kwietny dywan. Piękna instalacja została wykonana przez mieszkańców na czwartkową procesję Bożego Ciała.
Dywany shaggy – wady i zalety
Nie każdy lubi gołe podłogi w domu i wiele osób decyduje się na pokrycie ich dywanem. Wybór tego ostatniego niesie ze sobą wiele zalet, ale czasami posiada również i wady. W tym artykule przyjrzymy się bliżej konkretnemu rodzajowi dywanów, a są nimi dywany shaggy. Omówimy zarówno ich mocne, jak i słabe strony. Zapraszamy do lektury.
Dywany nowoczesne - świetny pomysł dla każdego domu
Dywany to jedna z tych rzeczy, które nigdy nie wyjdą z mody. Nadają naszemu mieszkaniu stylu i charakteru, ale są też po prostu wygodne. Nowoczesne dywany będą bardzo dobrym wyborem, jeśli chcemy by nasze wnętrze było przytulne, ale i modne zarazem. Który jednak dywan jest idealny właśnie dla nas?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat