Artykuły do tagu: dyrektora

Piloci przy silnym wietrze rywalizowali o Puchar Dyrektora AZP
61 zawodników wzięło udział w zawodach na celność lądowania szybowcem i samolotem o Puchar Dyrektora Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Podczas rywalizacji pogoda dopisała, pięknie świeciło słońce, ale zdarzały się także mocne podmuchy wiatru.
30 par - kobiet i mężczyzn - rywalizowało podczas tegorocznego turnieju plażowej piłki siatkowej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Siatkarze i siatkarki walczyli o zwycięstwo na boisku do plażówki, znajdującym się przy ulicy Belzackiej.
Puchar dyrektora wywalczyli...
Pięćdziesięcioro zawodniczek i zawodników czyli 25 par rywalizowało podczas "Turnieju plażowej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim”, który zorganizowano w miniony weekend na boisku do plażowej piłki siatkowej znajdującym się przy piotrkowskim „Słoneczku”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat