Reklama

Artykuły do tagu: dentysta

Noc Muzeów w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
W Piotrkowie trwa Noc Muzeów. W tę sobotę jej pierwsza odsłona, podczas której odbywa się wernisaż wystawy "Uroki dawnego gabinetu stomatologicznego". Od godz. 20:00 do północy z przewodnikiem można było jeszcze bezpłatnie zwiedzić zakątki Zamku Królewskiego.
W gminie Sulejów o zęby zadbasz za darmo
Urzędnicy z sulejowskiego magistratu przypominają, że mieszkańcy całej gminy mogą bezpłatnie skorzystać z konsultacji stomatologicznych. Na dzieci dentysta czeka we Włodzimierzowie, a na dorosłych w Sulejowie przy ul. Targowej. Warto wcześniej umówić się na wizytę.
Jak działają gabinety stomatologiczne w czasie epidemii?
W czasie epidemii koronawirusa wiele branż z konieczności lub przymusu musiało zawiesić swoją dziłalność. Są też tacy, którzy działają cały czas. Wśród nich są np. stomatolodzy. Jak wygląda obecnie ich praca?
Gabinet na kółkach przyjechał do dzieci z gminy Grabica
Dentobus, czyli specjalny bus wyposażony i urządzony tak jak stacjonarny gabinet stomatologiczny, na początku lutego przyjechał do uczniów ze szkół z terenu gminy Grabica.
Jak działa soniczna szczoteczka do zębów?
Soniczna szczoteczka do zębów to nie tylko efektywniejsze mycie zębów, ale przede wszystkim wygoda. Użytkownicy tego typu szczotek często przyznają, że już po kilkukrotnym zastosowaniu zauważyli wyraźnie bielsze zęby, a niektórzy porównują nawet efekt umycia zębów szczoteczką soniczną z zabiegiem czyszczenia wykonanym przez dentystę.
Gabinet profilaktyki medycznej w szkole w Gomulinie
W Szkole Podstawowej w Gomulinie od grudnia działa gabinet profilaktyki medycznej.
W Piotrkowie dentysta nawet w nocy
Dobra wiadomość dla mieszkańców Piotrkowa i okolic. W razie nagłego bólu zęba czy powikłań związanych z wcześniejszym leczeniem można będzie skorzystać z pomocy stomatologa w poradni pracującej w ramach doraźnej opieki stomatologicznej.
23.02.2017 20:24
Dentysta-sadysta ukarany
Cztery lata trzeba było czekać na wydanie wyroku w sprawie najbardziej znanego radomszczańskiego dentysty. Na sławę Dariusz N. zapracował w sposób szczególny, a nawet kontrowersyjny. Kontrowersje może też budzić sam wyrok.
Wybielanie – fakty i mity
Piękne, białe zęby to marzenie wielu z nas. Niestety nie każdemu są one dane. Naturalny kolor zębów może być biały, ale zazwyczaj przypomina kość słoniową, jest żółty z odcieniami koloru szaroniebieskiego i brunatnego. Głównym czynnikiem, który decyduje o kolorze naszych zębów są geny, na które niestety nie mamy wpływu. Niemały wpływ ma również nasza dieta (barwniki w herbacie, kawie, czerwonym winie, owocach), niezdrowe nawyki (palenie papierosów), przyjmowanie niektórych leków (żelazo, niektóre antybiotyki). Jeśli do tego dołączymy nieprawidłową higienę, na którą ciężko znaleźć czas w biegu codziennych obowiązków, to efekt jest gwarantowany – przebarwione, matowe, żółte zęby. Czy można i czy warto je wybielać?
Na rynku jest mnóstwo propozycji - od past wybielających, płynów, żeli, po profesjonalną ofertę w gabinetach stomatologicznych.
Szukamy najlepszego dentysty
Jaki powinien być dentysta? Czy największe znaczenie ma dla nas jego zachowanie? A może jednak kompetencje? W radiowym „Maglu” w Strefie FM próbowano znaleźć stomatologiczny ideał. Tutaj też spróbujemy.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat