Artykuły do tagu: cysterna

Wypadek ciężarówki na S8 koło Wolbórza: cysterna dachowała blokując drogę do Warszawy przez kilka godzin
Do bardzo groźnej sytuacji doszło we wtorek (30.04.2024) na trasie S8. Na jezdni w kierunku Warszawy, w okolicach węzła Wolbórz dachowała ciężarówka. Droga w tym miejscu była przez kilka godzin zablokowana.
Cysterna spadła do rowu. Kierowca był pijany
Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło wczesnym popołudniem w Piotrkowie. Na wiadukcie przy al. Sikorskiego cysterna wypadła z wiaduktu, przebiła barierki i wpadła do rowu. Okazało się, że kierowca miał prawie 3 promile alkoholu.
Zderzenie z udziałem cysterny przewożącej tysiące litrów paliwa
Jak donosi portal Sulejów24 w godzinach porannych na DK12 w Przygłowie doszło do zderzenia dwóch samochodów – w tym cysterny przewożącej około 7000 litrów paliwa. Na szczęście nie doszło do, mogącego skutkować poważnymi konsekwencjami dla środowiska wycieku płynu.
Na „jedynce” przewróciła się cysterna z gazem
Cysterna przewożąca gaz przewróciła się na drodze krajowej nr 1 w miejscowości Malutkie w gminie Dobryszyce. Trasa na tej nitce była całkowicie zablokowana.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat