Advertisement

Artykuły do tagu: biwak

Polsko-ukraińska integracja w Barkowicach
Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Barkowic, m.in. sołtysa, członków Rady Sołeckiej, strażaków z tamtejszej jednostki OSP i pań z KGW Barkowice, w poniedziałek (04.07.2022) w tej miejscowości rozpoczął się biwak, w którym bezpłatnie uczestniczą młodzi mieszkańcy gminy Sulejów oraz siedmioro ukraińskich dzieci, które przyjechały do naszego kraju po wybuchu wojny.
Powstaną miejsca do biwakowania. Niebawem ruszy program „Zanocuj w lesie”
Lasy jeszcze bardziej otwierają się na osoby, które szukają kontaktu z przyrodą. Powstaną miejsca do biwakowania, w których będzie można także przenocować bez powiadamiania o tym leśników. Wszystko to w ramach programu "Zanocuj w lesie”.
Lasy Państwowe: od 1 maja w każdym nadleśnictwie specjalne obszary do nocowania na dziko
Lasy Państwowe od 1 maja udostępnią w każdym z 429 nadleśnictw specjalne obszary do nocowania na dziko - poinformowała we wtorek spółka. W jednym miejscu może teraz nocować maksymalnie dziewięć osób, przez nie dłużej niż dwie noce z rzędu.
Harcerze pamiętają o rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego
Sobota była dniem szczególnym. W całej Polsce obchodzono 75. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego, o czym nie zapomnieli harcerze z Harcerskiego Związku Drużyn 54-tych (HZD 54) z Piotrkowa podczas biwaku w Kurnędzu.
Biwak Harcerskiego Związku Drużyn 54. w Kurnędzu
Drużyny z Harcerskiego Związku Drużyn 54. wybrały się na biwak do miejscowości Kurnędz. Miniony weekend był ostatnią okazją, by zaczerpnąć trochę leśnego powietrza przed jesiennym chłodem i ulewami, pogoda dopisała.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat