Artykuły do tagu: bieg

Piotrków: Na otarcie łez pobiegają po stadionie
Bieg Trybunalski w tym roku nie odbędzie się. Odbędzie się za to “Trybunalski Bieg z OSiR-em”. 9 października uczestnicy pobiegają po terenie Stadionu Miejskiego Concordii przy ul. Żwirki.
Krasnale na ulicach Bełchatowa? Czemu nie! Na Trzeci Bieg Rekreacyjny zaprasza bełchatowski Klub Biegaczy Spartakus. Oprócz najmłodszych - Krasnali - w imprezie wezmą udział także trochę starsi amatorzy ruchu na świeżym powietrzu - biegacze oraz marszerzy nordic walking.
Piotrkowianie, w tym roku już nie pobiegacie
Bieg Piotrkowski odwołany. Co z Trybunalskim? Jeśli robotnicy pospieszą się z remontem Słowackiego, impreza być może się odbędzie. - To niepoważne - komentuje wieloletni komandor Biegu Trybunalskiego.
10 czerwca rusza impreza, która ma na celu uczczenie 794 rocznicy nadania praw miejskich Piotrkowowi.
Krew dla mieszkańców Piotrkowa będzie zbierana podczas piotrkowskiego „Biegu pokoleń”.
Wolbórz. Wiosenne biegi przełajowe
Ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego wystartowało w biegach przełajowych, których kolejną edycję w wolborskim parku zorganizowało wojewódzkie zrzeszenie LZS.
794 okrążenia biegiem wokół piotrkowskiej starówki - w ten sposób organizatorzy sztafety, która odbędzie się w czerwcu w Piotrkowie chcą uczcić rocznicę nadania praw miejskich dla Piotrkowa.
Grupa biegaczy ma zamiar przebiec w obrębie starego miasta dokładnie 794 okrążenia - zajmie im to dwa dni.
OSiR w Piotrkowie wezwany do zapłaty
Czy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie zapłaci 10 tysięcy złotych za użycie zastrzeżonej nazwy "Bieg Trybunalski"? Tego domaga się od OSiR-u radny Tomasz Sokalski.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie wspólnie z Wojewódzkim Zrzeszeniem LZS organizują w niedzielę Bieg Trybunalski. - Mam nadzieję, że wystartuje w nim wiele osób, gdyż w regulaminie przygotowanych jest wiele kategorii-powiedział p.o dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat