Artykuły do tagu: bieg

Henryk Kępiński wicemistrzem Polski
Henryk Kępiński z bełchatowskiego Klubu Biegaczy Spartakus uzyskał tytuł wicemistrza Polski na Mistrzostwach Polski Amatorów Garmin Iron Triathlon w Szczecinku.
Czołgały się po dnie rzeki. Były pod obstrzałem snajpera
Mosty komandosa, wspinaczka po glinie pod górę, bieg z oponami samochodowymi, czołganie się po dnie rzeki i pod drutem kolczastym, bomby wodne i błoto, które nie ma nic wspólnego z relaksem w SPA. Tak wolny czas spędzają Marta i Katarzyna Bluszcz. O sile, wytrzymałości i duchu walki opowiadają siostry z Bełchatowa.
Biegacze włączyli piąty bieg
Słoneczna pogoda, dobra frekwencja biegaczy i kibiców, niepowtarzalna, rodzinna atmosfera i sprawna organizacja. To wszystko sprawiło, że V Bełchatowski Bieg Rekreacyjny i Marsz Nordic Walking, który odbył się w ubiegłą niedzielę można uznać za bardzo udany.
18.06.2013 11:05
V edycja za pasem
Już 23 czerwca V Bełchatowski Bieg Rekreacyjny. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Wiosna w pełni. Zacznij biegać!
Wiosna w pełni, na dworze coraz cieplej i wielu z nas zaczyna planować ruch na świeżym powietrzu. Jednym z pomysłów, najprostszym, najtańszym i coraz bardziej popularnym jest bieganie. Jak przygotować się do biegu, by uniknąć kontuzji i czerpać radość z tego sportu, doradza mgr fizjoterapii Piotr Drząszcz z Piotrkowa.
Zrób sobie test wytrzymałości!
Będzie można zrobić sobie test wytrzymałości, a później poćwiczyć pod fachowym okiem. Już w sobotę na piotrkowskim Stadionie Miejskim coś dla tych, którzy biegają, bo lubią.
Pobiegną by uczcić śmierć himalaistów
Dwaj piotrkowianie Jakub Tracz i Tomasz Świderek uczczą śmierć polskich himalaistów - biegnąc wokół Zalewu Sulejowskiego.
Też pobiegli dla Karoliny
Ma 24 lata, wielokrotnie była wolontariuszką na biegach maratońskich i półmaratońskich, jest podopieczną Drużyny Szpiku i od czterech lat zmaga się z nowotworem. Lek - w połączeniu z przeszczepem - jest dla niej jedyną szansą na przeżycie. Karolina - tak ma na imię dziewczyna, dla której pobiegła cała Polska. Bełchatów też nie został obojętny.
Startuje w biegach ulicznych, maratonach, duathlonach, triathlonach, a na sześćdziesiąte urodziny postanowił zrobić sobie prezent i zostać Iron Manem, chociaż tak naprawdę jest już nim od dawna.
 Wolborzanka najlepsza w Biegu Sylwestrowym
Biegowym akcentem, jak przystało na sportowca, zakończyła 2012 rok Agnieszka Mierzejewska - mieszkanka Wolborza, wygrywając 29. Bieg Sylwestrowy w Łodzi.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat