Artykuły do tagu: aplikacja

Aplikacja
Właściciele nieruchomości niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej, na której znajduje się bezodpływowy zbiornik nieczystości lub przydomowa oczyszczalnia ścieków, będą mogli wygodnie zarządzać nieczystościami ciekłymi za pomocą aplikacji "szambo.online". Już wkrótce otrzymają listownie ulotkę dotyczącą aplikacji oraz SMS z kodem weryfikacyjnym. Dzięki "szambo.online" można m.in. sprawdzić, kiedy należy zaplanować wywóz nieczystości, zamówić wóz asenizacyjny czy wygodnie zapłacić za usługę.
Najlepsze telefony do aplikacji randkowych w Dubaju: Łącz się z łatwością i stylem
W tętniącym życiem kosmopolitycznym mieście Dubaj, gdzie technologia i innowacje kwitną, posiadanie smartfona oferującego płynną łączność i doskonałe wrażenia użytkownika jest niezbędne, zwłaszcza jeśli chodzi o aplikacje randkowe. Z mnóstwem opcji dostępnych na rynku, wybór idealnego telefonu do randek może być przytłaczający. Aby uprościć wyszukiwanie, przygotowaliśmy listę najlepszych telefonów do aplikacji randkowych w Dubaju. Urządzenia te oferują najnowocześniejsze funkcje, oszałamiające wzornictwo i niezawodną wydajność, zapewniając łączność i trwałe wrażenie podczas poruszania się po ekscytującym świecie randek online.
Nowa aplikacja mobilna SPOT w Focus Mall w Piotrkowie
Od 12 kwietnia w Focus Mall w Piotrkowie będzie dostępna nowa aplikacja mobilna – SPOT. Zastąpi ona dotychczas funkcjonujący program SEZAM 2.0. SPOT to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala użytkownikom na otrzymywanie nagród za zakupy w centrum oraz korzystanie z licznych rabatów. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.
Podróżuj z aplikacją powiatu piotrkowskiego
Wystarczy zeskanować kod QR i bezpłatna aplikacja powiatu piotrkowskiego będzie gotowa do użytku. Może ją pobrać każdy mieszkaniec posiadający telefon komórkowy, czy tablet z systemem Android lub iOS. Dlaczego warto to zrobić?
PANEK CarSharing rozpoczyna rok zmianami w ofercie
PANEK CarSharing, największy polski operator usługi wynajmu samochodów z aplikacji w smartfonie, wraz z nowym rokiem wprowadza szereg zmian upraszczających ofertę i dostęp do samochodów. Zmiany dotyczą również cennika, w którym oprócz rozliczenia kilometrowego pojawił się pakiet dobowy z niską ceną za kilometr jazdy.
Dynamiczna informacja pasażerska
Pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta poinformowali o wdrożeniu w MZK Piotrków Trybunalski systemu dynamicznej informacji pasażerskiej, działającego w oparciu o serwis internetowy KiedyPrzyjedzie.pl. Dzięki niemu pasażerowie komunikacji miejskiej w Piotrkowie uzyskali dostęp do informacji o czasach rzeczywistych odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w sieci komunikacyjnej.
Mediateka rusza z apką na smartfony
SOWA MOBI - to aplikacja na smartfony, którą uruchomiła Miejska Biblioteka Publiczna. Dzięki niej szybciej można wypożyczyć książkę, audiobooka czy rezerwować interesujące nas tytuły.
W Piotrkowie będą szukać „śmieciowych” oszustów. Pomoże specjalna aplikacja
Szykuje się mała rewolucja w systemie śmieciowym w Piotrkowie. Urząd ma już specjalną aplikację, która pomoże w wykrywaniu osób podających nieprawdę w deklaracjach śmieciowych. Dzięki temu dużo łatwiej urzędnicy zweryfikują, ile osób rzeczywiście zamieszkuje daną nieruchomość. Osoby, które oszukiwały w deklaracjach, nie tylko będą ponosić wyższe opłaty, ale także zapłacą za lata, w których podawały nieprawdę.
Jak działa aplikacja Moja Heyah?
Lubisz być w ciągłym kontakcie z bliskimi? Interesują Cię nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz odpowiednio duży pakiet internetu, by swobodnie surfować w sieci czy korzystać z serwisów steamingowych? Pora przenieść numer do Heyah lub wybrać nowy numer w Heyah 01! Gdy już to zrobisz, pobierz na telefon darmową aplikację Heyah 01 i ciesz się możliwością swobodnego zarządzania swoim kontem i rachunkami. Jak działa aplikacja?
Ponad 1000 użytkowników wybrało aplikację płatniczą PolCard Go do przyjmowania płatności na urządzeniach mobilnych
Jedna z pierwszych tego typu aplikacji mobilnych na rynku, która sprawdza się w firmie każdej wielkości, bez względu na branżę w czasach rosnącego zapotrzebowania na płatności zbliżeniowe.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat