Artykuły do tagu: altana

Nowa altana dla Parzniewic
W ramach realizowanego przez Urząd Marszałkowski programu „Sołectwo na plus”, przy współfinansowaniu Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska w miejscowości Parzniewice zrealizowano projekt „Chwila na historię”. Dzięki temu stanęła tam altana.
Będzie nowe miejsce integracji
Na terenie Gminy Czarnocin trwa realizacja grantów „Sołectwo na plus”. W miejscowości Zawodzie montowana jest właśnie drewniana altana.
Gieski z nową drogą i... altaną
Było przecięcie wstęgi, podziękowania, a nawet poświęcenie. W Gieskach w gminie Rozprza zakończono dwie ważne inwestycje, a za nami już oficjalne oddanie ich do użytku.
Nowa altana już integruje
Mieszkańcy wsi Kamocka Wola w gminie Aleksandrów już korzystają z altany, którą wybudowano dzięki grantowi sołeckiemu. To miejsce ma integrować lokalną społeczność, a pierwsza impreza potwierdziła, że tak właśnie będzie.
Nowe miejsce integracji mieszkańców Kobyłek
Mieszkańcy Kobyłek w gminie Grabica mają nowe miejsce do spotkań i integrowania się. W miejscowości powstała altana ogrodowa wraz z grillem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat