Artykuły do tagu: Zemsta

Etiuda teatralna "Niech się dzieje wola nieba, czyli Zemsta" na podstawie dzieła Aleksandra Fredry znów zagości w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Spektakl zaplanowano już w najbliższy piątek.
Piotrkowianie zaprezentowali
Uczestnicy zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie zaprezentowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli 'ZEMSTA' na podstawie dzieła Aleksandra Fredry. Sala Widowiskowa piotrkowskiego MOK-u wypełniła się publicznością, która reagowała żywiołowo na to, co dzieje się na scenie.
Piotrkowianie przygotowali
Uczestnicy zajęć w piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury przygotowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli "ZEMSTA" w Piotrkowie Trybunalskim. Jej premiera odbędzie się w 14 listopada, czyli w Ogólnopolski Dzień Seniora. Początek o godz. 17.00, w sali widowiskowej MOK, przy al. 3 Maja 12. Wstęp za okazaniem zaproszeń.
28.09.2023 07:47
Tak powstaje
W Miejskim Ośrodku Kultury trwają przygotowania do wystawiania etiudy teatralnej nawiązującej do "Zemsty" Aleksandra Fredy. W stworzenie przedstawienia zaangażowane są zarówno starsi, jak i młodsi.
Wyjątkowy projekt startuje w Piotrkowie. Każdy może się zgłosić
Projekt jest realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i nawiązuje do postaci Aleksandra Fredry. Uczestnicy, którzy zdecydują się na udział w nim, będą mieli za zadanie stworzyć od podstaw etiudę teatralną.
Dopełnienie sprawiedliwości, czy polityczna zemsta?
Tzw. ustawa degradacyjna zakłada odebranie stopni wojskowych tym, którzy "sprzeniewierzyli się polskiej racji stanu". Chodzi głównie o członków Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego. Ale nie tylko.
Weszła do mieszkania byłego chłopaka i odkręciła kurki z gazem
26-letnia kobieta odpowie za usiłowanie zabójstwa, kradzież oraz groźby karalne. Okazało się, że chciała się zemścić na swoim byłym. Została już aresztowana.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat