Advertisement

Artykuły do tagu: Zarobek

Aplikacja do szukania pracy sposobem na... zarobek
Zarabianie za pośrednictwem aplikacji stało się w dzisiejszych czasach swego rodzaju normą. Każdy z nas ma dziesiątki możliwości, by w ten sposób dorobić – od niewielkich kwot nawet po całkiem pokaźne sumy. Dostarczanie jedzenia, przewóz osób, wynajem mieszkań, a od niedawna nawet... pośrednictwo w znalezieniu pracy. Czy szukanie pracy innym to dobry sposób na zarobek?
Sulejów: Sami zarobią na wakacje
Sześćdziesiąt prac plastycznych, obrazów malowanych na szkle, dzieł z plasteliny czy tych malarskich zostanie wystawionych na aukcji internetowej przez jeden z popularnych banków. Dzieła zostaną wykonane przez dzieci z sulejowskiego Domu Dziecka. W ten sposób wychowankowie chcą zarobić na wakacyjny wypoczynek.
Ziemia obiecana czy obóz pracy?
Anna na saksach nabawiła się reumatyzmu. Marta nawet sobie nie wyobrażała, że plecy mogą tak boleć, a kilkugodzinne zbieranie sałaty dzień w dzień powoduje potworną zgagę...
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat