Artykuły do tagu: Zalesice

Tragiczny wypadek w Zalesicach. Motocyklista zginął na miejscu
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty w Zalesicach przy ul. Południowej. Pomimo reanimacji 37-letni mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu.
Obywatelskie zatrzymanie kierowcy poloneza
Ponad 1,5 promila alkoholu miał kierowca poloneza, który został zatrzymany przez innego kierowcę. Do obywatelskiego zatrzymania doszło w Zalesicach.
Pożar domu w gminie Sulejów. Jedna osoba ranna
Do pożaru w budynku mieszkalnym w miejscowości Zalesice Kolonia w gminie Sulejów doszło we wtorek po południu. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.
Gdzie się podziały wiatraki?
Jeszcze do niedawna było ich aż dziewięć. W chwili, gdy ten tekst trafia do druku, zostały jedynie cztery. Co się dzieje z wiatrakami na działce pomiędzy Longinówką i Zalesicami?
Runął wiatrak w Zalesicach. Ktoś mu „pomógł”?
Na jednej z działek przy ulicy Południowej w Zalesicach (gm. Sulejów) runął jeden z dziesięciu znajdujących się tam wiatraków prądotwórczych, na szczęście nikomu nic się nie stało. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wykluczył udziału osób trzecich.
Piorun uderzył w stodołę
W środę wieczorem we wsi Kolonia Zalesice wybuchł pożar. W ogniu stanęła murowana stodoła.
08.07.2012 19:59
100 lat OSP w Zalesicach
Były odznaczenia, poświęcenie pamiątkowej tablicy i wspominanie 100 lat historii. Dziś Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesicach obchodziła 100 rocznicę istnienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat