Advertisement

Artykuły do tagu: Zalesice

Mówią nie i chcą zmian
Mieszkańcy terenów, na których wyznaczono trzy warianty przebiegu południowej obwodnicy Piotrkowa, jednoczą siły.
Tragiczny wypadek w Zalesicach. Motocyklista zginął na miejscu
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty w Zalesicach przy ul. Południowej. Pomimo reanimacji 37-letni mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu.
Obywatelskie zatrzymanie kierowcy poloneza
Ponad 1,5 promila alkoholu miał kierowca poloneza, który został zatrzymany przez innego kierowcę. Do obywatelskiego zatrzymania doszło w Zalesicach.
Pożar domu w gminie Sulejów. Jedna osoba ranna
Do pożaru w budynku mieszkalnym w miejscowości Zalesice Kolonia w gminie Sulejów doszło we wtorek po południu. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.
Gdzie się podziały wiatraki?
Jeszcze do niedawna było ich aż dziewięć. W chwili, gdy ten tekst trafia do druku, zostały jedynie cztery. Co się dzieje z wiatrakami na działce pomiędzy Longinówką i Zalesicami?
Runął wiatrak w Zalesicach. Ktoś mu „pomógł”?
Na jednej z działek przy ulicy Południowej w Zalesicach (gm. Sulejów) runął jeden z dziesięciu znajdujących się tam wiatraków prądotwórczych, na szczęście nikomu nic się nie stało. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wykluczył udziału osób trzecich.
Piorun uderzył w stodołę
W środę wieczorem we wsi Kolonia Zalesice wybuchł pożar. W ogniu stanęła murowana stodoła.
08.07.2012 19:59
100 lat OSP w Zalesicach
Były odznaczenia, poświęcenie pamiątkowej tablicy i wspominanie 100 lat historii. Dziś Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesicach obchodziła 100 rocznicę istnienia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat