Advertisement

Artykuły do tagu: ZSPnr6

Krakówka biła rekord dla Niepodległej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 to kolejna piotrkowska placówka, która przygotowała patriotyczną uroczystość z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wzięli też udział w ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu".
Światowy Dzień Bez Tytoniu z piotrkowskim sanepidem
Światowy Dzień Bez Tytoniu już w czwartek. Piotrkowski sanepid postanowił uczcić ten dzień nieco wcześniej. 25 maja otwarty został punkt konsultacyjno-informacyjny dla osób palących w NZOZ „Hipokrates”, zaś 30 maja odbyło się spotkanie informacyjno-edukacyjne z młodzieżą w ZSP nr 6.
Targi pracy w
9 wystawców prezentuje swoją ofertę na targach pracy, które odbywają się z Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie.
Dzień Otwartych Drzwi na
Powoli dobiega końca Dzień Otwartych Drzwi w ZSP nr 6. W programie wydarzenia znalazły się występy, konkursy, spotkania i pokazy.
Jakub Zieliński z ZSP nr 6 w Piotrkowie drugi w kraju
- Z perspektywy lat spędzonych w technikum z przekonaniem stwierdzam, że wybór szkoły z zawodem okazał się niezwykle trafną decyzją - pisze Jakub Zieliński z Technikum Menedżersko-Usługowego w ZSP nr 6 w Piotrkowie w swojej pracy „List po latach”, która otrzymała II nagrodę w konkursie „Szkoła zawodowa - mój wybór”.
Drużyna ZSP nr 6, w składzie: Dawid Cejnóg, Wiktor Płosa i Adrian Wiatr, wystąpiła w Finale III Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando” i zajęła bardzo wysokie II miejsce.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat