Advertisement

Artykuły do tagu: Wiceminister

Wiceminister Krzysztof Ciecióra z wizytą w Rozprzy
Wiceminister rolnictwa Krzysztof Ciecióra gościł u rozprzańskich przedszkolaków. Spotkanie z małymi mieszkańcami było jednym z elementów wizyty w gminie Rozprza.
Krzysztof Ciecióra wiceministrem rolnictwa
Krzysztof Ciecióra został wiceministrem rolnictwa i rozwoju wsi. Pochodzący z Radomska dotychczasowy wicewojewoda łódzki we wtorek rano odebrał nominację premiera Mateusza Morawieckiego z rąk wicepremiera Henryka Kowalczyka.
Wiceminister zdrowia: od 1 września lekcje o zdrowiu w szkołach
Planujemy, że od 1 września 2021 roku ruszą lekcje o zdrowiu w ramach godzin wychowawczych. Pandemia uniemożliwiła wprowadzenie ich rok temu - powiedział w czasie posiedzenia Komisji Zdrowia wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski.
Wiceminister rolnictwa w piotrkowskiej Nowalijce
W poniedziałek do piotrkowskiej Nowalijki przy ul. Życzliwej w ramach wizytacji ministrów rządu w województwie łódzkim, przyjechała wiceminister rolnictwa Zofia Szalczyk.
Przegrał zakład, teraz musi pokonać 180 km ze Strykowa do Kamieńska i z powrotem. Wiceminister infrastruktury Radosław Stępień jechał m.in. przez Piotrków i powiat piotrkowski. Nam udało się go spotkać w Rozprzy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat