Artykuły do tagu: Wandalizm

Nastolatkowie uszkodzili budynek hali sportowej
11 nastolatków odpowie za uszkodzenie ściany w budynku hali sportowej przy jednej z tomaszowskich szkół. Amatorzy zabawy petardami spowodowali szkody ocenione na kwotę kilku tysięcy złotych.
W pijackim amoku uszkodził volvo
Policjanci z referatu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Tomaszowie zatrzymali kompletnie pijanego wandala, który bez żadnej przyczyny kopał i chodził po samochodzie. Sprawca uszkodził powłokę lakierniczą błotnika, maski i dachu.
Zniszczono tablicę przed biurem posła SLD
Szyld informacyjny przed biurem posła Artura Ostrowskiego w Opocznie zniszczony.
Stempel z logo ONR pojawił się dziś w nocny na tablicy informacyjnej umieszczonej na budynku, w którym znajduje się biuro poselskie polityka SLD.
Wybite szyby, zdemolowane ławki

Powybijane szyby w wiatach, zdemolowane ławki czy przyklejone plakaty na szybach. To efekt bezmyślności i aktów wandalizmu, których nie brakuje też na terenie gminy Gorzkowice.


Kilka miesięcy temu na placu przy Urzędzie Gminy w Ręcznie został zamontowany tzw. “zdrój” mający służyć mieszkańcom Ręczna i okolic. Niestety został on uszkodzony przez nieznane osoby.
Nieproszony chciał zabawić się na weselu. Kompletnie pijany 34-latek trafił do policyjnego aresztu po tym, jak najadł się, popił i zdemolował lokal, w którym przygotowane było przyjęcie dla nowożeńców.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat