Artykuły do tagu: Waluty

Korona czeska na rynku walutowym: Kształtowanie kursu i czynniki decydujące
W sercu Europy, tam, gdzie spotykają się dziedzictwo kulturowe i ekonomiczna stabilność, korona czeska, znana również jako koruna česká, kryje fascynującą historię. Od reformy monetarnej po rozpad Czechosłowacji, do dzisiejszych dni, ta waluta nie tylko odzwierciedla potęgę gospodarczą Czech, ale także przenosi nas przez labirynty minionych wydarzeń. Odkryj z nami sekrety korony czeskiej, jednej z najmłodszych, a zarazem najbogatszych w historii walut europejskich.
Ceny kryptowalut ochroną przed inflacją?
W czasie, kiedy dotyka nas szalejąca inflacja, osiągająca oficjalnie kilkanaście procent, szukamy możliwości zainwestowania naszych oszczędności w taki sposób, żeby ich moc nabywcza przynajmniej nie spadła. Lokaty, czy konta oszczędnościowe, które są miejscem lokowania walut fiat, nie dają takiej możliwości już od dłuższego czasu, stąd coraz częściej zwracamy się w stronę nowocześniejszych instrumentów finansowych, jakimi są kryptowaluty. W tym artykule zajmiemy się kwestiami ich kursów, instrumentami rynku OTC, a także opowiemy o łatwym sposobie na rozpoczęcie naszej przygody z kryptowalutami.
Kryptowaluty - na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem inwestycji?
Eksperci i specjaliści z dziedziny bankowości wciąż nie są w stanie ocenić, czy inwestowanie w kryptowaluty jest rozsądne. Jednak ci entuzjaści, którzy wierzą, że bitcoin będzie rósł w przyszłości, już teraz czerpią zyski. Wykorzystanie waluty nabiera tempa ze względu na dużą liczbę użytecznych sposobów jej zastosowania. Rośnie liczba użytkowników, którzy połączyli swoją działalność z bitcoinem.
Trendy w świecie kryptowalut
Rosnąca presja na wiele kryptowalut spowodowała oferowanie wartości dodanych do niektórych z nich.
Recenzja Brokera Handel Pro - Opinie o Platformie Handlowej 2020
W celu inwestowania pieniędzy w towary, waluty czy papiery wartościowe ważne jest wybranie odpowiedniej platformy, która działa jako broker giełdowy. Kluczowe jest postawienie na profesjonalnego brokera, który jest w stanie zapewnić rzetelne usługi.

Wygodna w użytkowaniu platforma będzie pozwalać na znacznie wygodniejsze realizowania transakcji finansowych, inwestycji.
Platforma handlowa Monfex opinie - warto dowiedzieć się więcej
W ostatnim czasie można zaobserwować, iż coraz więcej osób interesuje się platformami handlowymi, giełdami krypto-walut. W księgarniach oraz w internecie można spotkać się z wieloma poradnikami, które krok po kroku objaśniają jak korzystać z takich platform oraz jakie zyski można dzięki nim osiągnąć.
Odpowie za próbę kradzieży kryptowalut
Bełchatowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do urządzenia z kryptowalutami „Bitcoin”. Sprawca będzie odpowiadać w warunkach recydywy, ponieważ był wcześniej notowany za inne przestępstwa.
02.02.2018 06:47
Jak rozliczać bitcoiny?
Bitcoin - najpopularniejsza kryptowaluta świata. Mimo że wirtualna, to jednak trzeba się z niej rozliczać w realu. Jak?

Kryzys i wahania kursowe walut powodują, że niektóre banki ograniczają sprzedaż kredytów we frankach szwajcarskich. Tymczasem Komisja Nadzoru Finansowego dąży do tego, aby zakazać udzielania kredytów walutowych. A co na to piotrkowianie?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat