Advertisement

Artykuły do tagu: Wakacja

Zauważyłeś gniazdo owadów – wezwij straż pożarną
69 razy musiała interweniować piotrkowska straż pożarna w związku z gniazdami pszczół, os i szerszeni. Jedna trzecia tych zdarzeń dotyczyła samego Piotrkowa Trybunalskiego.
Sulejów: Sami zarobią na wakacje
Sześćdziesiąt prac plastycznych, obrazów malowanych na szkle, dzieł z plasteliny czy tych malarskich zostanie wystawionych na aukcji internetowej przez jeden z popularnych banków. Dzieła zostaną wykonane przez dzieci z sulejowskiego Domu Dziecka. W ten sposób wychowankowie chcą zarobić na wakacyjny wypoczynek.
Rozpoczęły się wakacje, wielu z nas wyjedzie na urlop do odległych zakątków kraju, bądź za granicę. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku powinniśmy pamiętać o ubezpieczeniu zdrowotnym, aby móc skorzystać z pomocy lekarskiej w przychodni, która ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Powinniśmy jednak posiadać odpowiednie dokumenty.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat