Reklama

Artykuły do tagu: WTKiT

Kamila Dubilas nowym
Kamila Dubilas została jednogłośnie wybrana na nowego Prezesa Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki. WTKiT obchodzi 20-lecie istnienia. Kamila Dubilas zastąpiła na tym stanowisku długoletnią prezes Jadwigę Banaszkiewicz, która z powodu zasłużonego wieku, postanowiła oddać kierowanie stowarzyszeniem w młodsze ręce.
Zobaczyli Wolbórz z lotu ptaka
Członkowie Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki, znani w regionie z organizowania rowerowych wycieczek, tym razem z nieco innej perspektywy oglądali Wolbórz.
Przejechali ponad 1300 km i... poszli na urlop
Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki zakończyło turystyczno-rowerowy sezon 2012.
23-osobowa grupa członków Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki zorganizowała wyprawę do Czech Południowych i na Morawy. Bazą wypadową był Vranov nad Dyji, położony nad pięknym, sztucznym jeziorem.
Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki już kręci


Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki rozpoczęło sezon turystyczny. Na drugą w tym roku wyprawę rowerową 22 członków wybrało się do Grot w Nagórzycach.
Zebranie Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki
Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki podczas walnego zebrania podsumowało jedenasty rok swojej działalności. Sprawozdanie z działalności złożyła prezes WTKiT Jadwiga Banaszkiewicz.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat