Artykuły do tagu: UchodĽcy

„Stan wyj±tkowo nieludzki”. Happening w Rynku Trybunalskim
„Stan wyj±tkowo nieludzki” - pod takim hasłem w 25 miastach w całej Polsce odbyły się happeningi zwi±zane z kryzysem humanitarnym na polsko-białoruskiej granicy. Wsparcie dla uchodĽców wyraziła także grupa kilkunastu piotrkowian.
Okaż± wsparcie imigrantom
Ogólnopolska akcja zawita także do Piotrkowa Trybunalskiego. We wtorek (5.10.2021) o 18.00 w Rynku Trybunalskim manifestować będ± przeciwnicy działań podejmowanych przez polski rz±d w zwi±zku z kryzysem na granicy z Białorusi±.
Posłanka z naszego okręgu ostro o możliwych sankcjach za nieprzyjęcie uchodĽców
Polska i Węgry nie dokonały relokacji ani jednego uchodĽcy, Czechy za¶ przyjęły jedynie... dwana¶cie osób. W ubiegły wtorek Komisja Europejska poinformowała o wszczęciu postępowania wobec trzech krajów, które miały "naruszyć obowi±zek prawny wynikaj±cy z decyzji Rady i (...) zobowi±zania wobec Grecji, Włoch i pozostałych państw członkowskich". Oznacza to możliwo¶ć nałożenia na Polskę dotkliwej kary finansowej.
Poseł apeluje: Dbajmy o siebie i swoich najbliższych
Rz±d odmawia przyjęcia uchodĽców w Polsce, co jest zgodne z oczekiwaniami samych Polaków. Także słuchaczy magazynu Magiel.
UchodĽcy, Islam, Masoneria. Czy czeka nas wielka apokalipsa?
Spotkanie na ten temat odbędzie się w sobotę 21 maja w Piotrkowie. Prelegentem będzie dr Stanisław Krajski.
UchodĽcy z Syrii i Erytrei nie trafi± do Piotrkowa
UchodĽcy nie trafi± do naszego miasta. W odpowiedzi na pismo wojewody, tutejszy piotrkowski magistrat nie wyraził zgody na przyjęcie obcokrajowców.
Pisma w sprawie uchodĽców to oszustwo!
Uwaga mieszkańcy Piotrkowa! Ministerstwo Spraw Wewnętrznych stanowczo zaprzecza, że wysyła do mieszkańców jakiekolwiek pisma w sprawie oddania b±dĽ udostępnienia mieszkań uchodĽcom, którzy będ± sprowadzani do Polski w przyszłym roku.
Czy uchodĽcy trafi± do Łódzkiego?
Je¶li Polska okre¶li limity przyjęcia uchodĽców z Syrii, to znajdzie się dla nich miejsce także w województwie łódzkim - powiedziała wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska. Według deklaracji do naszego kraju może trafić ponad 2 tysi±ce uchodĽców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat