Artykuły do tagu: Telewizor

Jaki telewizor kupić? Porady i wskazówki w wyborze telewizora
Sprzęt RTV kupuje się zwykle na lata. Dlatego też zakup telewizora powinien być dobrze przemyślany i poprzedzony obszernym rozeznaniem. Obecnie na rynku wybór telewizorów jest bowiem ogromny, co z jednej strony pozwala dobrać sprzęt bezpośrednio do preferencji, ale i często utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. Sprawdźmy więc, na co zwrócić uwagę przy kupnie nowego telewizora.
Jak wybrać telewizor do salonu?
W drugiej połowie XX i na początku XXI wieku król domowej rozrywki był tylko jeden — telewizor. Teraz, za sprawą popularności serwisów streamingowych te urządzenia wracają do łask, choć służą już do czegoś trochę innego. Jak wybrać telewizor do salonu? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas kupna? O tym wszystkim przeczytasz w dalszej części tego artykułu.
Dopłata 250 zł do zakupu telewizora. Ustawa z podpisem prezydenta
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę, która przewiduje 250 zł dofinansowania do zakupu telewizora w związku ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej - przekazało w sobotę Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP.
08.11.2019 07:32
Co zrobić ze starą?
Ten kłopot miało lub będzie miało wielu z nas. Kiedy zakończy się pewien etap, coraz bardziej widoczne będzie zużycie, a niektóre elementy będą wymagały drogiej naprawy lub wymiany, pozostanie nam jedno: pozbyć się. Jak to zrobić?
Wyniósł z piwnicy 55-calowy telewizor
Wszedł do jednej z piwnic w bloku i wyniósł 55-calowy telewizor. Policjanci z Wydziału Kryminalnego piotrkowskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzież.
Chcieli wyłudzić kredyt na telewizor
Policjanci z Komendy w Piotrkowie zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy próbowali wyłudzić kredyt. Para chciała kupić telewizor wart 5,5 tys. zł w systemie ratalnym, przedkładając fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach.
Podłączenie smartfona do telewizora? To możliwe!
Współczesne smartfony to prawdziwe kombajny, jeśli chodzi o ilość funkcji. Pozwalają one m.in. przeglądać internet, grać w gry, a nawet dokonywać zakupów online. Czy da się podłączyć to urządzenie do telewizora? Oczywiście, że tak!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat