Artykuły do tagu: TSA

Prekursorzy polskiego heavy metalu zagrali w Piotrkowie
Wakacje w Piotrkowie zakończyły się w mocnych rytmach gitarowego grania. W miejskim amfiteatrze zagrała grupa TSA. To ostatni koncert w ramach cyklu "Trybunalskie Granie".
Koncert legendy oraz święto piłki ręcznej
Zespół TSA będzie gwiazdą wieczoru sportowo-muzycznej imprezy, która symbolicznie zakończy tegoroczne wakacji w Piotrkowie Trybunalskim. Każdy, kto odwiedzi w piątek (01.09.2023) "Handballove Miasto" w parku św. Jana Pawła II, pozna też składy piłkarzy ręcznych Piotrkowianina i szczypiornistek Piotrcovii na zbliżający się sezon.
Inauguracja sezonu halowego pod znakiem remisów
Halowy sezon 2022/23 zainaugurowali piłkarze-amatorzy. W obecnych rozgrywkach startuje piętnaście zespołów. Zrezygnowano z podziału na dwie ligi. Co pokazała pierwsza kolejka?
Żagle windsurfingowe, które stawią opór nawet najtrudniejszym warunkom, jak wybrać?
Sport, jakim jest windsurfing, wymaga od nas nie tylko pewnego przygotowania fizycznego, ale i posiadania niezbędnego sprzętu. Warunki na wodzie bywają bardzo zmienne, jeden dzień może obfitować w wiele zmian pogody i zaskoczyć nas w ekspresowym tempie. Dzisiaj podpowiadamy, jakie żagle windsurfingowe warto posiadać w swoim wyposażeniu, by zmienne warunki nie stanowiły dla nas przeszkody.
Marek Piekarczyk na podwieczorku w Piotrkowie
Marek Piekarczyk będzie gościem kolejnego „Podwieczorku z gwiazdą” w Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie. Spotkanie z muzykiem odbędzie się 2 października o godz. 19.00.
Tomaszów: Kolejny Festiwal za nami
Tym razem do Tomaszowa można było wpaść nie na jeden – jak w wierszu Tuwima - a na dwa dni. W weekend w tym mieście na kilkoma rzekami wiele się działo. Były zawody sportowe, imprezy kulturalne a przede wszystkim koncerty gwiazd.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat