Advertisement

Artykuły do tagu: Szyny

Czym są szyny relaksacyjne?
Szyny relaksacyjne to nakładki na zęby stosowane u osób, którym doskwiera bruksizm. Należy zakładać je bezpośrednio przed senem. Jak w praktyce działa takie rozwiązanie i czy jest stosowane podczas leczenia choroby?
Dźwigi i podnośniki - podstawa współczesnego budownictwa
Dzisiejsze budownictwo rozwija się bardzo szybko dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszym specjalistom. Bardzo duży wpływ na rozwój branży mają firmy, które podnoszą poziom swoich usług. Do podstawowych pojazdów i maszyn, bez których współczesne budownictwo nie mogłoby się rozwijać należą dźwigi i podnośniki, które mają swoje szerokie zastosowanie. Zapraszamy do przeczytania artykułu, z którego dowiesz się więcej o dźwigach i podnośnikach.
Zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych przy S8
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Piotrkowa Trybunalskiego wykryli i zlikwidowali kolejny salon gier hazardowych, w którym znajdowały się cztery nielegalne automaty.
Nielegalny salon gier w... mieszkaniu
Tomaszowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wraz funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych. Maszyny znajdowały się w bloku mieszkalnych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.
Maszyna do mycia podłóg na długie lata użytkowania. Sprawdź optymalne rozwiązania!
Odpowiadasz za utrzymanie porządku podłogi na dużej przestrzeni? Chcesz uzyskać wysoką skuteczność mycia, a jednocześnie znacznie zmniejszyć czas konieczny do wykonania tego zadania? Idealnym urządzeniem będzie dla ciebie profesjonalna maszyna do czyszczenia podłogi. To urządzenie, które cechuje się jednoczesnym myciem i suszeniem podłogi. To skuteczność i szybkość. Jak wybrać maszynę myjącą do podłogi? Czym się kierować przy poszukiwaniach?
Przejęli 6 nielegalnych automatów do gier
Sześć nielegalnych automatów do gier przejęli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z piotrkowskiej Delegatury Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego. Maszyny znajdowały się w jednym z lokali w Tomaszowie Mazowiecki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat