Artykuły do tagu: Szpilki

Skolim rozgrzał publiczność. Święto Gminy Grabica za nami [fotorelacja]
Koncert zespołu Szpilki oraz Skolim jako gwiazda wieczoru - to najważniejsze punkty programu tegorocznego Święta Gminy Grabica. Koncerty przyciągnęły liczną publiczność.
Skolim wystąpi na święcie gminy
Autor takich hitów jak "Wyglądasz idealnie" czy "Nie dzwoń do mnie mała" wystąpi na Święcie Gminy Grabica. Skolim, bo o nim mowa, zaprezentuje swoje taneczne przeboje publiczności już za tydzień, w niedzielę (19.05.2024).
Spotkanie z blogerką Olą Radomską w Karuzeli Smaków
Już 21. maja o godzinie 17:00 Karuzela Smaków zaprasza wszystkie żywiołowe Kobiety na Wtorkowe Szpilki!
Kobiece spotkania w Restauracji Karuzela Smaków
Moda, uroda, babskie pogawędki... to może kojarzyć się tylko z jednym! Już 20 listopada br. o godzinie 17:00 Karuzela Smaków zaprasza na Wtorkowe Szpilki! To wydarzenie organizowane przez Kobiety dla Kobiet w każdym wieku, które chcą odpocząć od codziennej rutyny i obowiązków.
Szpilki – jaki model wybrać?
Obecnie szpilki to istna feeria barw, bogactwo fasonów i wzorów. Wystarczy wybrać się do pierwszego lepszego sklepu obuwniczego, aby znaleźć potwierdzenie tej tezy. Ma to oczywiście mnóstwo plusów, z drugiej strony jednak, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, znacznie utrudnia wybór. Dlatego też niniejszy tekst ma pomóc w decyzji co do tego, jakie szpilki wybrać i do czego je nosić.
Karuzela Smaków zaprasza na
Już 22 maja o godz. 17:00, w Restauracji Karuzela Smaków odbędzie się kolejne spotkanie z serii Wtorkowe Szpilki. Są to spotkania organizowane przez Kobiety dla Kobiet, które chcą od życia więcej, są otwarte na na nowe znajomości, a przede wszystkim pragną zmienić coś w swoim życiu!
Wtorkowe szpilki już 20 lutego
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie - Wtorkowe Szpilki w Karuzeli Smaków organizowane przez Kobiety dla Kobiet.
Zupełnie nowe inspirujące spotkania dla kobiet!
Już 28 listopada od godziny 17.00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie WTORKOWE SZPILKI w Karuzeli Smaków organizowane przez kobiety dla kobiet.
Wtorkowe Szpilki w Karuzeli Smaków
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie WTORKOWE SZPILKI w Karuzeli Smaków organizowane przez kobiety dla kobiet.
Karuzela Smaków zaprasza na
Restauracja "Karuzela Smaków" zaprasza wszystkie Panie na degustację potraw z nowego menu restauracji. Wtorkowe Szpilki są to cykliczne spotkania organizowane przez restaurację mieszczącą się w Hotelu "Best Western" przy ulicy Grota Roweckiego 5 w Piotrkowie Trybunalskim.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat