Advertisement

Artykuły do tagu: Szafa

Jak przygotować szafę na wiosnę?
Wraz ze wzrostem temperatur za oknem i wydłużającym się dniem zaczynamy kompletować garderobę na wiosnę. Jak to zrobić z głową i bez przepłacania? Gdzie szukać okazji na zakup modnych i tanich ubrań, butów i dodatków? Podpowiadamy.
Narkotyki w lodówce, plastikowym stołku i szafie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukryli w mieszkaniu środki odurzające. Narkotyki miały trafić do sprzedaży. 30 i 32-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Szafa do sypialni, salonu, przedpokoju
Duża szafa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia domu. Przechowamy w niej ubrania, drobne sprzęty, tekstylia, odzież wierzchnią, zabawki, dokumenty, ulubioną kolekcję torebek i mnóstwo innych rzeczy. Do wyboru mamy kilka standardowych modeli szaf – jednodrzwiową, dwudrzwiową, trzy- a nawet czterodrzwiową. W ofercie renomowanych producentów znaleźć można także modele narożne, z dodatkową szufladą lub szafkami. W zależności od metrażu pomieszczenia i indywidualnych potrzeb możemy zdecydować się na szafę przesuwną lub tradycyjną – z uchylnymi drzwiami.
Czy szafa metalowa z sejfem zapewni bezpieczeństwo naszym dokumentom?
Regały, kontenery i szafy biurowe, w których trzyma się takie ważne czy poufne dokumenty, najlepiej umieścić w dyskretnym miejscu, a nie pozostawić je łatwo dostępne w biurze. Należy maksymalnie utrudnić dostęp do nich osobom niepowołanym.
Starszą panią przygniotła... szafa
Mieszkanka Bełchatowa zaniepokojona brakiem kontaktu ze swoją matką poprosiła policjantów z Komisariatu Policji w Kamieńsku o pomoc. W rezultacie konieczne było wyważenie drzwi do domu starszej pani. Najważniejsze, że pomoc przyszła na czas.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat