Advertisement

Artykuły do tagu: Sulimar

Firma DRINK ID błyszczy na festiwalu piwnym
Firma DRINK ID, właściciel regionalnego Browaru Piotrków, błyszczy na festiwalu piwnym. Tym razem na największym i najbardziej prestiżowym konkursie piwa w Azji.
Trybunał Export z podwójnym złotem!
W tegorocznej edycji „European Beer Challenge”, najbardziej prestiżowego konkursu piwnego w Europie i jednego z najważniejszych na świecie, regionalne piwo Trybunał z browaru w Piotrkowie Trybunalskim zdobyło wyjątkowy, bo podwójnie złoty medal w kategorii Bohemian Pilsner.
Zmarł Eugeniusz Lisowski (AKTUALIZACJA)
Po ciężkiej chorobie zmarł Eugeniusz Lisowski. Był jednym z najbardziej znanych piotrkowskich przedsiębiorców, wraz z Henrykiem Supady w 1981 roku założyli firmę Sulimar. Eugeniusz Lisowski wspierał wydarzenia kulturalne i sportowe. Był także jednym z architektów obecnego Piotrkowianina. Niektórzy kibice tego klubu do dzisiaj mówią o nim "Kiper", tak nazywał się jeden z produktów Sulimaru, jego logo widniało przed laty na koszulkach piłkarzy. W piątkowym pogrzebie uczestniczyło ok. 1000 osób.
Piwo z Piotrkowa jedzie do Chin
Do chińskiego Chengdu wyruszył transport kolejowy z polskimi produktami także z naszego regionu. Zacieśnia się współpraca gospodarcza województwa łódzkiego z Państwem Środka. Wśród eksporterów znalazł się także piotrkowski browar Sulimar.
Złoty medal dla Sulimaru
Piotrkowski Sulimar otrzymał złoty medal w prestiżowym konkursie piwa w Belgii.
04.08.2012 15:30
Biesiadowanie na Rynku
Dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu w tym oczywiście przede wszystkim piotrkowian cieszy się pierwsza edycja Biesiady Trybunalskiego zorganizowanej na historycznym miejskim rynku. Impreza zaczęła się jednak w piotrkowskim Muzeum, gdzie otwarto wystawę i zorganizowano konferencję naukową.
Biesiada Trybunalska rozpoczęta!
Lokalne przysmaki i dania na bazie piwa, jarmark, koncerty, piknik rodzinny, konkursy z nagrodami, pokaz warzenia piwa a nawet plenerowa potańcówka to wszystko podczas odbywającej się na piotrkowskim rynku Biesiady Trybunalskiej. Impreza potrwa do późnych godzin wieczornych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat