Artykuły do tagu: Sportowcy

Poznaliśmy najlepszych i najpopularniejszych sportowców w 2023 roku
Stanisław Fussy zapaśnik z AKS Piotrków Tryb. to Najlepszy Sportowiec 2023 roku, a na Najpopularniejszego Sportowca 2023 roku internauci wybrali siatkarkę Sandrę Śpiewak, oddając na zawodniczkę UKS „Fuks” Sulejów ponad 1200 głosów.
Kto zostanie najpopularniejszym sportowcem?
Do 25 stycznia 2024 roku przyjmowane są zgłoszenia w ramach sportowego podsumowania minionego roku "Sportowe Talenty Powiatu Piotrkowskiego". Kolejna edycja wydarzenia, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim, ma na celu wyłonienie najlepszych i najpopularniejszych sportowców, a także najlepszych trenerów za działalność prowadzoną w roku ubiegłym.
Przedszkolaki zagrały ze sportowcami
Prawie 400 przedszkolaków z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego zawitało w środę do Ośrodka Sportu i Rekreacji, by zażyć trochę ruchu. To za sprawą Przedszkoliady, która już po raz trzeci została zorganizowana w naszym mieście. Dzieci, oprócz tego, że świetnie się bawiły, mogły poznać podstawy piłki nożnej, ręcznej, siatkówki czy koszykówki, którą przekazywały im lokalne gwiazdy sportu.
Sportowcy zachęcali przedszkolaków do aktywności fizycznej
W środę w hali Relax przedszkolaki z Piotrkowa i powiatu uczestniczyły w zajęciach wspólnie z naszymi sportowcami. Dzieciaki mogły spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach pod okiem zawodowców.
Sportowcy przygotowali Szlachetną Paczkę [GALERIA]
Piłkarki ręczne Piotrcovii i piłkarze Piotrkowianina przygotowali prezenty w ramach tegorocznej „Szlachetnej Paczki”. Sportowcy kolejny raz pomagają w tej charytatywnej akcji. Tym razem paczki przygotowują dla samotnej, starszej kobiety.
Ile zarabiają sportowcy w Piotrkowie?
Największa gwiazda męskiej piłki ręcznej w Polsce Karol Bielecki zarabia ponad 1 mln zł rocznie. Krzysztof Lijewski nawet 1,4 mln. Sławomira Szmala wycenia się na 17 tysięcy euro miesięcznie*. O zarobkach naszych futbolistów nawet nie wspominamy. Ile zarabiają sportowcy w Piotrkowie, czyli piotrkowscy piłkarze, piłkarki i zapaśnicy?
Piłkarze i piłkarki z Piotrkowa wsparli Szlachetną Paczkę
Mąka, cukier, makaron, środki czystości – to tylko niektóre z produktów, które trafią do jednej z potrzebujących rodzin w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. W poniedziałek (8 grudnia) akcję tę wsparli piłkarze ręczni Piotrkowianina oraz piłkarki Piotrcovii.
Wycieczka do Warszawy nagrodą dla sportowców
Najlepsi sportowcy z terenu gminy Wolbórz (34 osoby) wzięli udział w wycieczce do Warszawy, która była nagrodą ufundowaną przez burmistrz Wolborza Elżbietę Ościk.
Piotrków: Nie będzie nagród dla sportowców?
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta radni odrzucili projekty uchwał, na mocy których prezydent przyznawać miał od nowego roku nagrody za wysokie wyniki sportowe piotrkowskim sportowcom i trenerom.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat